Неонові вивіски

неоновий напис

Світлодіодний неон низьковольтний (12V) з’явився відносно недавно на українському ринку, і традиційні неонові написи замайорили на вулицях. Неонові вивіски тепер обирають як варіант для невеличких кафе, магазинів, закладів сфери послуг.

 

LED – неон (гнучкий неон) є прекрасною альтернативою скляним неоновим трубкам: набагато вигіднішим, безпечнішим та простішим у процесі монтажу. Термін виготовлення світлодіодної вивіски – від 2 до 5 днів в залежності від розмірів та складності конструкції.

 

Літери комбіновані із неоном

 

Flex неон (його офіційна назва) – різновид дюралайту. Герметичний, значно гнучкий за звичний дюралайт, виготовлений із прозорого ПВХ чи силікону із розміщеною світлодіодною стрічкою всередині. Ще одна перевага над дюралайтом – рівномірно освітлена поверхня із трьох боків завдяки матовому герметичному шару, який огинає світлодіодну стрічку. Діоди розташовані близько один від одного, тому зовсім нема точковості та прошарків у світловій лінії, виконаній з лед-неону. Тобто світлодіодний гнучкий неон 12В максимально наближений до першопрохідця зовнішньої реклами – традиційного газорозрядного неону із скляних трубок.

 

 

Світлодіодний флекс неон стійкий до температурних коливань, високої вологості, перепадів напруги, ударів.

 

Завдяки особливості нарізання Led неону як звичайної світлодіодної стрічки (через кожні три світлодіоди) вивіску із неоновим підсвічуванням легко проектувати, монтувати та ремонтувати, замінивши сегмент. Головне у заміні – правильно підібрати колір, іноді відтінки можуть відрізнятися.

 

 

Із флекс-неону можна робити світлодинамічні RGB або різнокольорові вивіски (фрагменти неону декількох кольорів).

 

Запитуйте у менеджерів Анеле Реклама про палітру кольорів та приклади дизайну вивісок вже зараз!

 

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

 

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

 

*Фотографії наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest