zakazat_victavochnoe_oborudovanie

Виставкове обладнання

Мобільні стенди та обладнання для виставок

Перше враження від знайомства з компанією на виставці залежить від виставкового обладнання. Виставковий стенд є обличчям компанії, він привертає увагу гостей виставки оригінальним дизайном і яскравим освітленням, дозволяє зацікавити відвідувача і залучити його як потенційного клієнта. Тому виставкове обладнання повинно виглядати не тільки якісно, ​​але також стильно і оригінально. Маючи власну виробничу базу, ми виготовляємо виставкове обладнання будь-якої складності під різний бюджет:

  • Виставкові стенди з використанням стандартного устаткування і простих економічних матеріалів; ексклюзивні виставкові стенди, які мають більш складну архітектурну форму з оформленням різними декоративними матеріалами,
  • Мобільні виставкові стенди-конструкції для багаторазового використання – roll-up і pop-up стенди,
  • Промостол, промостойки, кейс-трибуни.
  • Їх можна самостійно складати і легко транспортувати.

Ми пропонуємо:

Наші знання і навички, щоб виконати ваш проект у відповідності з найвищими стандартами якості. Досвід в сфері створення виставкових стендів з 2002 року.

Повний комплекс послуг по виставковому маркетингу: дизайн, проектування, виготовлення і монтаж виставкових стендів «під ключ» в Києві та по Україні.

Індивідуальний підхід. Створимо ексклюзивне обладнання, враховуючи індивідуальні потреби замовника, побажання по функціональності виставкового стенду, його розташуванню на виставковому майданчику.

Власне виробництво. Використовуємо в роботі сучасні, якісні та практичні матеріали. Команда професійних конструкторів, електриків, монтажників.

Гарантія на виставкове обладнання.

Незалежно від типу обраного стенду, компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА забезпечить високопрофесійний рівень надаваних послуг. Отримати інформацію або замовити вивіску телефонуйте : (067) 737-98-48 ( Viber і Telegram)  (095) 655-03-85.

izgotovleniye_vystavochnykh_stendov

Виставкове обладнання, яке ми виробляємо, відрізняється високою якістю, оригінальним дизайном, відмінними експлуатаційними властивостями і оптимальною ціною. В оформленні експозиції важливу роль відіграють не тільки виставкові стенди, а й технічні елементи. Ви можете скористатися світловим обладнанням для ефектної демонстрації своїх товарів і послуг, а наші електрики швидко і безпечно підключать його до електромережі. 

Не забувайте також про терміни підготовки до виставки. Ідеальна підготовка стартує за рік до відкриття. Тому, чим раніше ви зв’яжетеся з нами, тим швидше почнеться співпраця і наш спільний шлях до вашого успіху. Успіху – який утримає старих і приверне нових клієнтів вашої компанії.

Наші виставкові стенди завжди у центрі уваги.

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами