zakazat_kryshnyu-reklamu-kievv

Реклама на даху будівлі

Рекламні дахові конструкції-визуальна реклама​

Дахова установка – це рекламний носій (великі об’ємні букви або світловий короб з певним рекламним зображенням), який закріплюється на даху будівлі над піддашком або на стіні на значній висоті. Основою такої рекламної конструкції служить потужний металевий каркас. На подібних конструкціях може розміщатися назва торгової точки, підприємства або організації, а також може бути зображений фірмовий логотип компанії. Помітні на великій відстані, домінуючі над головними і центральними вулицями і проспектами – рекламні установки на дахах є візитною карткою фірми, підкреслюючи її присутність в місті та успішну діяльність.

Переваги дахових установок

 

 

  • Дахова рекламна конструкція – ваш торговий представник 24/7 який приваблює величезну кількість нових клієнтів.
  • Підвищують впізнаваність бренду
  • Допомагають розширити цільову аудиторію клієнтів
  • Підвищують репутацію компанії, адже реклама на даху будівлі надзвичайно престижна.
  • Є інформативними вказівниками, завдяки яким відвідувачам здалеку видно місцезнаходження компанії.
ЗАМОВЛЯЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК
kryshnie_reklamnie_konstrrukcii_kiev

Що ми пропонуємо

 

– несвітлові вивіски із врізними світловими об’ємними літерами;
– несвітлові конструкції із зовнішнім підсвічуванням;
– світлові короби (лайтбокси) із лицьовою поверхнею з банерної тканини та/або світлопроникної плівки для зміни зображення; 
– об’ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням.
– світлові об’ємні логотипи;
– банерні конструкції;
– комбіновані конструкції.

zakazat_kryshnyu-ustanovku_ukraina

Ці види дахових установок мають багато відмінностей між собою. Підібрати вдалий дизайн, місце розташування та тип дахової конструкції можна, зателефонувавши до менеджерів за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Реклама на даху будівлі – грандіозний елемент архітектури та індустрії маркетингу. Якщо ви хочете встановити подібну рекламну конструкцію на будівлі свого закладу, вам необхідно звернутися до фахівців АНЕЛЕ-РЕКЛАМА. Наша компанія має великий досвід у виробництві дахових рекламних конструкцій. За роки роботи нами успішно виконані десятки проектів, і досить складних. Для початку робіт вам необхідно отримати дозвіл на розміщення дахової установки. Далі наш фахівець виїде на детальний огляд та заміри. Ми пропонуємо безкоштовний виїзд спеціаліста на проект. Після цього розраховується відповідний розмір конструкції згідно побажань замовника та законодавчих норм для багатоповерхівок. Враховується вітрове навантаження конструкції і т.ін. Розробляється проектна документація відповідно до ДБНУ.

Виготовлення конструкції виконується шляхом болтових з’єднань або методом електродугового зварювання. До монтажу наша компанія залучає кваліфікованих монтажників та альпіністів. Дотримання правил виготовлення та монтажу дахових рекламних конструкцій забезпечує їх надійність та тривалий термін роботи. На дахові установки компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА надає гарантію від 2 років. Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

krishnie_ustanovki
Дахові установки - зробимо такі ж для вас
Переглянути більше прикладів дахових установок можна в Галереї
google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами