Об'ємні букви для вашого закладу.

Букви з внутрішньою підсвіткою світлодіодами, та без підсвітки.

Шукаєте альтернативу вивісці? Ви її знайшли! Об’ємні літери прикрашають фасади магазинів, аптек, банків, пекарень, нічних клубів, кафе, ресторанів, різноманітних бізнес-центрів та торгово-розважальних закладів. Самостійні або у композиції із рекламним фризом, вивіскою, світловим коробом, об`ємним логотипом чи банерною конструкцією, об`ємні літери стали невід’ємною часткою фірмового стилю підприємств Києва та інших міст України.

Об`ємні букви, як і вивіски, бувають з підсвічуванням та несвітлові. Товщина рекламної конструкції обмежена лише дизайнерським задумом. 3Д букви вивіски з акрилу чи ПВХ нерідко доповнюють металом, каменем, деревиною, іншими штучними матеріалами. Способів виготовлення світлових букв досить багато: з контражуром, із світінням бічних сторін і іншими візуальними ефектами. Ефект контражуру виглядає дуже презентабельно та асоціюється з багатством і ексклюзивністю.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Скільки коштує виготовлення рекламних букв?

Вартість виготовлення об`ємних та плоских літер починається від 500 грн. Термін виготовлення 2-4 дні. Процес створення 3д букв складний і вимагає великої точності та професійного обладнання, що робить світлові букви більш дорогим, але більш представницьким видом зовнішньої реклами Вашої компанії.

Ви можете замовити наступні види рекламних букв:

– світлові об`ємні букви з відкритими світлодіодами;
– неонові 3Д букви;
– об`ємні літери із підсвічуванням контражур;
– об`ємні букви з динамічною RGB підсвіткою;
– оригінальні пенопластові 3D букви;
– об`ємні літери з нержавіючої сталі або ефектом
«металік».

viveska_dlia_salonа_krasoti
nesvetovaja_viveska_bukvi
Що ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на об`єкт;
– розробку дизайну об`ємних букв. Виконаємо побажання замовника та дамо рекомендації стосовно вибору типу літер (плоскі чи 3Д), типу підсвічування (неонові чи світлодіодні; контражурні чи з піксельними модулями; комбіноване підсвічування). Підберемо найкращий колір та яскравість об`ємних букв, розмір, шрифт, можливість світлодинаміки;
– виготовлення об`ємних та плоских літер, монтаж конструкції в Вашому місті та налаштування підсвічування;
– гарантійне та післягарантійне обслуговування. У разі пошкоджень через погодні умови чи вандалізм наші фахівці швидко виконають заміну елементів.

ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО ПРЯМО ЗАРАЗ
Бажаєте щось зовсім оригінальне?

Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА пропонує Вам багато цікавих варіантів об`ємних вивісок букв:

  • Врізні світлові букви у несвітлові вивіски;
  • Прорізні літери: лицьова панель вивіски виготовляється із світлоблокуючих матеріалів, на панелі прорізані освітлені букви та елементи;
  • Інкрустацію 3Д або плоских літер камінням, деревиною, паєтками, стразами та іншим;
  • Металеві букви та символи: підкладку зробимо з металу або пластику, самі літери з нержавіючої сталі або композиту.
akrilovie_bukvy_s_podsvetkoy

Проектування та виготовлення об`ємних букв-вивісок відбувається на власному виробництві АНЕЛЕ-РЕКЛАМА у Києві. 3Д літери можливо замовити українською та будь-якими іншими мовами. Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення телефонуйте: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

bukvi_salon_krasi

Об’ємні літери використовуються практично в будь-якій сфері бізнесу, починаючи від аптек, банків, пекарень, нічних клубів і закінчуючи великими торгівельними центрами. Розміщувати об’ємні літери можна не тільки на фасадах будівель, але й в інтер’єрах магазинів і холах закладів, наприклад, на ресепшені салону краси.

Ми виготовляємо світлові і несвітлові об’ємні літери. Виконуємо їх монтаж, налаштовуємо підсвічування, надаємо гарантійне і післягарантійне обслуговування. Виконуємо практично будь-які побажання замовника до майбутньої рекламної конструкції з світловими або несвітловими об’ємними літерами. Використовуємо сучасні матеріали, що додають ефектний вигляд вивісці.

Світлові букви одночасно стануть прикрасою фасаду і рекламною вивіскою. Простота у виготовленні, відносно невисока вартість, а також можливість використання в різних комбінованих поєднаннях з іншими рекламними засобами – все це робить даний вид реклами одним з найбільш затребуваних на ринку сучасної зовнішньої реклами.

Світлові букви можуть бути розміщені як на стіні, так і у вигляді дахової установки. Основа світлових об’ємних букв виготовляється з світлопропускного акрилу, їх боковини можуть бути як просвітні, так і несвітлові. Світлодіодні модулі використовуються для підсвічування букв.

Об’ємні букви в рекламі є великою за варіативністю частиною, так як вони можуть бути поєднані в композиції з вивіскою, об’ємним логотипом і лайтбоксами. 

ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО ПРЯМО ЗАРАЗ
beauty_hair
obiemni_literi

На сьогоднішній день зовнішня реклама букви пропонує в якості альтернативного варіанту звичайним прямокутним вивіскам. При цьому, виготовлення і монтаж об’ємних літер за термінами виконання не поступаються класичній рекламі. Сучасні світлові і несвітлові букви також забезпечують неймовірний вибір форм завдяки варіативності шрифтів.

Компанія Анеле-Реклама розробила перелік порад щодо вибору та розміщення об’ємних літер:

Де можна встановити об’ємні літери та символи?

Види об’ємних букв

Об’ємні букви як вид реклами, їх різновиди. Який матеріал найпопулярніший?

Приклади об'ємних літер

Переглянути більше прикладів об’ємних літер можна в Галереї

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами