svetilnik_dlia_interiernogo_dekoru

Сучасне дизайнерське освітлення

Незвичайні форми, якісні матеріали, та різноманіття кольорів

Обираючи освітлення для дому, кабінету, офісу, варто звернути увагу не лише на функціональність і спрямованість світлового потоку, а також на незвичайні дизайнерські рішення. Насправді, творчі дизайнерські ідеї повністю руйнують уявлення про те, яким повинен бути прилад для освітлення оселі. Незвичні форми, витончені лінії, застосування тканин, скла, дерева, акрилу та інших матеріалів в оформленні світильніка дають абсолютно дивовижні результати. Нарешті ви зрозумієте, що означає приємно провести час вдома чи комфортно працювати на робочому місці.

Дизайнерські LED світильники більше схожі на витвори талановитих майстрів, ніж на електроприлади. А отриманий ефект перевершує всі очікування – ексклюзивні світильники наповнюють квартиру відблисками різних відтінків та насиченості, створюють ефект безперервного руху та гри кольорів.

Завдяки сучасним якісним та високотехнологічним матеріалам, які компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА використовує у виробництві світлодіодних світильників, освітлення вашого дому чи офісу прикрашатиме будь-який інтер’єр та даруватиме вам радість навіть у самий похмурий день.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

Світильники які ми пропонуємо:
 • ПВХ задня та бокові стінки, передня сторона – акрил. Біле,  кольорове або rgb підсвічування;
 • лицьова сторона із банерної тканини із надрукованим зображенням, що пропускає світло;
 • лицьова сторона із акрилу та ПВХ плівки із надрукованим зображенням, що пропускає світло;
 • світильники із акрилу «день-ніч»: удень вони чорного кольору, вночі при увімкнені стають білими;
 • контражурні світильники, які освітлюють поверхню, до якої прикріплені;
 • вбудовані лінійні та плоскі світильники із білим, кольоровим чи rgb підсвічуванням;
 • світильники із стразами або паєтками;
 • світильники із прорізними фрагментами;
 • акрилові світильники із боковим підсвічуванням, гравіруванням напису або зображення;
 • світильники з оздобленням плівкою «золото», «срібло», або імітація дзеркальної поверхні;
 • світлові прямокутні чи округлі вироби із написами з ПВХ плівки.

Щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

interiernіy_dekor

Ідея виготовляти декоративні світлодіодні світильники народилася у нас завдяки багаторічній праці наших дизайнерів, розширенню можливостей виробництва та побажанням клієнтів, які, окрім заявок на виготовлення зовнішньої реклами, замовляли інтер’єрні рекламні елементи, наприклад корпоративні світлодіодні логотипи.

Виробничі потужності компанії АНЕЛЕ-РЕКЛАМА дозволяють випускати світильники різних розмірів та форм. Ми допомагаємо обрати клиєнту відповідний проект конструкції освітлювального прибору. Це може бути локальна підсвітка,яка розділяє кімнату на зони, написи-літери, картини, підсвічування фрагментів поверхонь та багато інших варіантів, на які здатна ваша уява. Компонуючи у світильниках світлодіоди з акрилом, ПВХ просвітною плівкою та баннерною тканиною, стразами, паєтками, деревиною та користуючись різними технологіями обробки цих матеріалів в результаті ми отримуємо неповторні витвори мистецтва освітлення інтер’єру. 

Ви самі вирішуєте, що ще, крім світла та задоволення, вам даруватимуть наші роботи!

ЗАМОВТЕ РОЗРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ
Елементи інтер'єрного дизайну
google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами