Стаціонарні вуличні флагштоки використовують для розміщення на відкритому просторі – біля входів до державних будівель, навчальних закладів, ТРЦ та бізнес-центрів, музеїв, біля стадіонів, АЗС, виставкових та розважальних комплексів, можливо навіть на куполі (висота флагштока в даному випадку до 3м). Їх виготовляють із міцних, надійних матеріалів, здатних витримати несприятливі метеоумови. Матеріалом є алюміній, сталь, скловолокно. Стаціонарні флагштоки встановлюються на постійному місці розміщення на відкритій місцевості, що добре проглядається.

Флагштоки зі склофібри можна встановлювати різними способами: заливати в бетон, монтувати на бетонну тумбу, переносну основу, гвинтові палі. Найкращий спосіб встановлення згідно умов місцевості підкаже Вам наш спеціаліст.

Скловолоконні флагштоки – чудовий вибір, і ось чому:

  • якщо передбачається середнє та підвищене вітрове навантаження та/або висота флагштока вище 6 метрів. Скловолоконні флагштоки, завдяки гнучкості, вважаються найміцнішими на даний момент.
  • флагштоки зі склофібри довше всіх вищевказаних матеріалів мають гарний, представницький вигляд, тому що не піддаються  корозії. Фізичні пошкодження у вигляді подряпин, легких ударів, а також висока та низька температура – також не проблема для скловолоконних флагштоків.
  • якщо немає можливості постійно доглядати за зовнішнім виглядом щогл, то білі флагштоки зі скловолокна якраз підходять для таких умов. Алюмінієві та сталеві флагштоки потребують частого миття та натирання до блиску, скловолоконним же це не потрібно завдяки особливому покриттю.

Компанія Анеле-Реклама займається встановленням флагштоків виробника, перевіреного часом. Ця послуга також надається у рамках комплексного корпоративного оформлення (як додаток до вивісок, лайтбоксів, стел, брендування вітрин та авто). Флагштоки TM Flagmore (Швеція) вже понад 40 років відомі у Європі, США, Австралії тощо. В Україні флагштоки цього бренду встановлені у багатьох містах, маленьких населених пунктах біля виробничих приміщень та автомагістралей.

Оскільки вуличні флагштоки постійно піддаються вітровому навантаженню, монтажні роботи зі встановлення проводить наша спеціальна бригада, навчена особливостям встановлення флагштоків Flagmore. Вартість монтажу залежить від місця встановлення. Ціна флагштока формується в залежності від висоти та комплектації.

Друк прапорів
У нас Ви також можете замовити друк прапорної продукції для флагштоків. Ми використовуємо одно- та двосторонній сублімаційний термодрук, який забезпечує яскравість фарб, точність передачі малюнка та відтінків по RAL, стійкість до ультрафіолету та багаторазового прання.

Розрахувати відповідний розмір прапора допоможе наш фахівець. У якості прикладу вкажемо розміри прапору для 8-метрового флагштока:

  • максимальний розмір вертикального прапору – 1,5*4 метри
  • рекомендований розмір горизонтального прапору у співвідношенні сторін 2:3 – 2*1,35 метра
  • максимальний розмір горизонтального прапору у співвідношенні сторін 2:3 – 2,2*1,45 метра
  • рекомендований розмір горизонтального прапору у співвідношенні сторін 1:2 – 1,3*2,6 метра

Приклади рекламних виробів Анеле-Реклама

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами