novogodnee_oformlenie_na_zakaz

Оформлення новорічними гірляндами

Новий рік ми будемо святкувати вже зовсім скоро. Тому треба заздалегідь подбати про новорічне оформлення вітрин та інтер’єру світлодіодними гірляндами. Щоб привабити відвідувачів та створити святковий настрій для своїх клієнтів, власники кав’ярень, ресторанів, готелів, магазинів, закладів побутових послуг, фітнес-залів та салонів краси прикрашатимуть вікна та зали новорічними гірляндами. Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА допоможе вам оформити приміщення до Нового Року, створить ефектні святкові led композиції.

БЕЗКОШТОВНО виїжджаємо на об’єкт, робимо прорахунок гірлянд.  Замовляйте монтаж новорічних гірлянд під ключ – фахівці АНЕЛЕ-РЕКЛАМА подбають про все!

Які види гірлянд ми пропонуємо?
  • String (лінійні) Flash 10 метрів (2 модулі по 5м), 5вт, 100 світлодіодів, 20 з яких – із мерехтінням;
  • Icicle (бахрома). Розміри: 1) 2*0,7м, 75 діодів, з них 18 Flash діодів, 7вт; 2) 2*0,9м, 126 діодів, з них 40 Flash діодів, 8вт; 3) 2*1м, 108 діодів, з них 27 Flash діодів, 7вт; 4) 2*0,5м 90 діодів, 10вт;
  • Curtain (штора). Розміри: 2*1,5м, 456 діодів, 28вт; 2*3м, 912 діодів, 55вт та 1520 діодів, 91вт.

Гарантія від виробника 12 місяців. 

Важливо знати:

Підготовка до Нового Року – прорахунок та закупівля освітлення, декору, починається ще в жовтні. Монтаж здійснюється в середньому на початку листопада. Тому радимо швидше звернутися за прорахунком новорічного оформлення на email anelereklama@gmail.com, через форму зворотнього зв`язку або замовити виїзд фахівця за телефонами:  (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Яка гірлянда краще підійде для ваших вікон?

Світлодіодна гірлянда Штора (Curtain) ідеально підійде для прикрашання великих вікон у магазинах, салонах, ресторанах та кафе. Гірлянди теплого (жовтого) кольору стануть до вподоби відвідувачам. Вони пасують до будь-якого інтер’єру, створюють комфорт та затишок. Що стосується енергоефективності, то гірлянда, зібрана на основі світлодіодів, служитиме вам більше 10 років, причому під час використання гірлянд абсолютно не варто переживати за цифри в рахунках за електроенергію. Та й з точки зору пожежної безпеки світлодіодні гірлянди не завдадуть вам клопоту – вони не гріються.

Гірлянда Штора – чудовий варіант для новорічного оформлення вікон ще й тому, що не заважає проникненню світла у денний час. Просто оберіть гірлянду з прозорим або білим кольром проводів.

Кожен тип новорічних гірлянд можна поєднувати між собою у певній кількості та кольоровій гамі.
Пропонуємо наступні кольори: холодний білий, фіолетовий, червоний, синій, зелений, жовтий, мультиколор, гірлянди з захистом IP44 (підходять для використання на вулиці та в приміщенні) із проводами білого і чорного кольору на вибір.

Пройшли ті часи, коли на новорічній ялинці запалювали справжні воскові свічки. Їх замінили світлодіодні гірлянди, якими прикрашають сьогодні не лише святкову ялинку, а й внутрішні приміщення. Блискучі нитки гірлянд, найрізноманітніші за формами та кольорами, можна побачити не тільки в інтер’єрі, але й на деревах, фасадах будівель, святкових вуличних композиціях. Вибираючи ці прикраси, в першу чергу звертайте увагу на тип та колір, наявність різних режимів, довжину нитки та економічність. Але не забувайте при цьому також про безпеку!

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ОФОРМЛЕННЯ ГІРЛЯНДАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ
Новорічне оформлення гірляндами - на радість усім!
google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами