vhodnaja_gruppa_vhoda_v_magazin

Вхідні групи

Рекламне оформлення та обробка вхідних груп і фасадів

Вхідна група – це базовий набір різноманітних конструкцій. Вони утворюють єдиний комплекс, що використовується для оформлення входу в будівлю. В архітектурну композицію вхідних груп входять дизайнерські розробки по створенню піддашків, оригінальних навісів, сходів, маркізів, облицювання стін. Профессійно спроектована вхідна група досягає своєї мети: привертає увагу клієнтів та підвищує трафік відвідувачів. У світлі сучасної конкуренції одна фасадна вивіска не здатна
впоратись з цією метою. Потрібне комплексне оформлення фасадів, дверей, навісів, колон, сходинок. Це дозволить виділити будівлю на загальному фоні.

Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА виконує весь комплекс робіт по виготовленню вхідних груп. Щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Вхідна група виконує відразу декілька функцій:
  • формує імідж компанії. Презентує ваш бренд клієнтам ширше та детальніше, ніж вивіска.
  • виконує естетичну функцію, прикрашаючи будівлю.
  • інформує цільову аудиторію про призначення закладу, графік його роботи, акції, які проводить компанія та ін.
  • виконує захисну функцію. Для цього використовують такі елементи, як навіси, піддашки, маркізи. Вони захищають вхідну зону від атмосферних опадів, падіння бурульок, дають тінь у спеку.
vhodnaya-gryppa_magazina

Що ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об’єкт.
– проектування вхідної групи з урахування ваших побажань та технічних норм. Фахівець при розробці враховує корпоративний стиль та внутрішнє оформлення, щоб інтер’єр закладу і вхідна група були єдиним ансамблем. Також враховується місце розташування і тип будівлі, ширина і заповненість тротуару, дальність від проїжджої частини, наявність освітлювальних стовпів і якість освітлення, загальний характер місцевості. На основі цих даних створюється дизайн вхідної групи;
– підбір матеріалів та виготовлення вхідної групи на власному виробництві. Вивчивши особливості будівлі, фахівці АНЕЛЕ-РЕКЛАМА допоможуть обрати кращі матеріали, що відрізняються довговічністю і відмінними технічними характеристиками. Від вибору матеріалів залежатиме термін експлуатації вхідної групи, надійність профілю та інші фактори;
– монтаж вхідної групи;
– гарантійне і післягарантійне обслуговування, що включає термінову заміну елементів вхідної групи в разі пошкоджень, викликаних актами вандалізму чи іншими факторами.

ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО ПРЯМО ЗАРАЗ

Вхідна група – обличчя вашого закладу. Її завдання – вже при вході привернути увагу і залишитися в пам’яті. Вхідна група впливає на перше враження від компанії, тому вона повинна презентабельно виглядати з будь-якого ракурсу, а також має бути помітна з великої відстані. У сукупності всі елементи вхідної групи створюють єдину, гармонійну композицію з дизайнерських і рекламних рішень. Крім основи, яку становлять статичні конструкції, вхідна група також може містити змінні елементи, які будуть постійно оновлюватися та інформувати клієнтів про разові акції, знижки, нові товари. Це банери, фреймлайти, крісталайти. Ці елементи незатратні і легко замінюються. Якщо у вас є запитання по вхідним групам, всю потрібну інформацію ви можете отримати за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Вхідні групи - архітектурний стиль вашого бізнесу

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами