rekamnaja_stella_ukraina

Стелли і пілони: сфера застосування, матеріали та переваги конструкцій.

Рекламна стела – це конструкція, що розміщується недалеко від супермаркетів, бізнес-центрів, автосалонів та інших комерційних об’єктів. Це важливий елемент зовнішньої реклами, призначений для залучення уваги потенційних клієнтів і покупців. Рекламна стела добре проглядається з дальньої відстані. Для поліпшення ефекту конструкція доповнюється світловими елементами. Стелла-покажчик інформує про те, що поблизу знаходиться торговий центр, аптека, автозаправка. Таким чином збільшується впізнаваність бренду, підвищується прибуток від продажів товарів і послуг.

Виготовлення та монтаж стели для автосалону.

Рекламна світлодіодна стела для автосалону – конструкція значних розмірів, що виконує іміджеву і навігаційну функцію. На ній розміщується важлива інформація: фірмовий логотип і марка автомобілів. Стела автосалону із підсвічуванням призначена для ідентифікації автодилера.
 
Конструкція виготовляється із застосуванням інноваційних технологій. Композитна стела для автосалону експлуатується і виконує свої функції протягом довгого часу.
 
Конструкція помітна вдень і вночі. За її допомогою привертається увага потенційних клієнтів, що проїжджають повз.
Рекламна стела для автосалону – ідеальний варіант для просування бренду і збільшення кількості покупців.
 
Стелла для автосалону встановлюється неподалік від філії заводу з продажу автомобілів. Яскраву і барвисту вивіску неможливо не помітити. Для поліпшення видимості в темний час доби використовуються освітлювальні прилади.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ВИВІСКИ ПРЯМО ЗАРАЗ

reklamnaja_stella_avtosalon_kiev

Рекламна світлова стела для автозаправки.

Рекламна стелла для заправки (АЗС, АЗК та АГНКС) – ключовий інформаційний елемент. Це конструкція, на якій відображається корисна інформація: актуальна ціна на паливо, найменування об’єкта, наявність додаткових послуг. Стелла для автомобільної заправної станції привертає до себе увагу вдень і вночі. Конструкція виготовляється з урахуванням стандартів і побажань клієнтів. Світлова рекламна стела для АЗС зі світлодіодними табло видно здалеку. Водії транспортних засобів бачать важливу для себе інформацію і приймають рішення про покупку палива.
Якщо Вам потрібна рекламна стела, виготовлення її не займе багато часу. Робота виконується грамотно і оперативно. На замовлення виготовляються стелли для автозаправних комплексів, що відрізняються надійністю та унікальністю. Висотні конструкції широко використовуються у вигляді покажчиків і в якості іміджевої реклами. Їх головне призначення – залучення уваги водіїв та підвищення прибутку.
Стелла для заправки (АЗС, АЗК та АГНКС) з електронним табло і без - наша сфера діяльності.
Ми успішно вирішуємо завдання будь-якого рівня складності. Для поліпшення видимості цін на паливо використовуються світлодіодні інформаційні табло. Це електронні пристрої, оснащені світлодіодами. Табло для АЗС LED найкраще підходять для забезпечення візуального ефекту і для зміни інформації. До переваг пристроїв відноситься тривалий робочий ресурс, простота обслуговування і можливість централізованого управління. Табло для АЗС led Україна представлені в широкому асортименті. Можна вибрати кращу модель для реалізації проекту.
 
Виготовлення та встановлення стели – робота, що виконується нами на високому рівні. Компанія надає комплексні послуги і гарантує якість. Стела АЗС, ціна якої доступна, виготовляється в короткі терміни. Монтажні роботи виконуються відповідно до вимог безпеки. Стелли для автозаправних станцій встановлюються біля рекламованих об’єктів і сприяють просуванню бренду.
reklamnaja_stella_na_zakaz
stella_ukazatel_magazina_azs
Рекламні пілони - ефективні інструменти для бізнесу.

Рекламний пілон – рекламна площинна конструкція, висота якої становить 2-3 метри. Це виріб, що виконує функцію покажчика. Короб-пілон може бути виготовлений з акрилу, пластика або композиту. Односторонній і двосторонній світлодіодний пілон використовується для донесення інформації до споживачів. Конструкція встановлюється на вулиці, а також всередині торгових центрів. У першому випадку світловий рекламний пілон монтується вздовж дороги. З його допомогою водії та пішоходи дізнаються інформацію про те, де знаходиться супермаркет, ТРЦ, підприємство. У другому випадку інтер’єрний рекламний пілон розміщується всередині величезного торгового центру. Стелла-покажчик використовується для навігації.

Сяючі рекламні конструкції - надійність і презентабельність.

Співпраця з нами – вибір цінителів високої якості і оригінальності! Виробництво рекламних стел – завдання, якому приділяється максимум уваги. Якщо Вам потрібна трикутна стела реклама або  рекламна конструкція у вигляді вежі, віддайте перевагу нашої компанії! Ми виготовляємо конструкції, що відрізняються незвичністю і надійністю. Наша продукція відповідає жорстким стандартам якості. До нас звертаються клієнти, яким потрібні площинні або об’ємні конструкції для збільшення прибутку. Ми розробляємо унікальні проекти для досягнення високих результатів у просуванні бізнесу!

Як краще закцентувати увагу відвідувачів за допомогою стел та пілонів, ви можете дізнатися у дизайнерів нашої компанії, зателефонувавши за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

reklamnaja_stella_azs_kiev
google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами