Комплексне рекламне оформлення: від концепції до реалізації ідеї.

Рекламне оформлення офісу, магазину, бутіка – ефективний метод просування товарів і послуг. Це послуга, під якою мається на увазі розробка різних елементів, виконаних в одному стилі. Рекламні носії доповнюють один одного і привертають загальну увагу. Таким чином підвищується запам’ятовуваність і впізнаваність бренду. А це вже прямий шлях до продажів.

Дизайн бренду під ключ.

Дизайн – візуальна складова бренду, за допомогою якої диференціюються компанія і товари. До ключових компонентів бренд-дизайну відноситься логотип, фірмовий стиль, оформлення навігаційних елементів і навколишнього простору. Для підвищення продажів проводиться комплексна робота, спрямована на створення образу торгової марки. Фахівці розробляють оригінальні елементи, завдяки яким звичайні продукти і послуги набувають унікальних маркетингових характеристик.

Рекламне оформлення бізнесу – створення емоційного зв’язку зі споживачами і підвищення цінності компанії. Це складне завдання, що виконується в кілька етапів. Спочатку вивчаються особливості бізнесу та цільова аудиторія, розробляється концепція і продумується кожна деталь. На підставі креативних ідей виготовляються елементи внутрішньої і зовнішньої реклами. Ми можемо створити і встановити логотип в офіс, оригінально оформити супермаркет, ретельно продумати інтер’єр рекламного агентства. Щоб клієнти залишалися задоволені результатами, використовується напрацьований досвід і знання маркетингу.

reklamnoe_oformlenie_vhoda_avtosalon

Розробка логотипу.

dizayn_logotipa_kompanii

Це послуга, в ході якої створюється графічне зображення, яке уособлює бренд. У нас можна замовити сімейний логотип, фамільний герб та клубну геральдику, що асоціюється з надійністю і викликає довіру. Такий варіант підходить приватним компаніям, які продають фермерські продукти або пропонують натуральний шоколад ручної роботи. Фамільний логотип або герб сприяє створенню образу, що запам’ятовується і підкреслює унікальність пропозиції. У ньому поєднується привабливість і простота сприйняття, асоціативність і лаконічність.

Рекламне оформлення вітрин

Це важлива частина комплексного оформлення бутиків, магазинів, фітнес-клубів, салонів краси. При реалізації завдань ставка робиться на привернення уваги широкої аудиторії і на популяризацію бренду. Рекламне оформлення вітрин в Києві виконується на підставі креативних ідей. Для підвищення продажів розробляється індивідуальний дизайн-проект і фірмовий стиль компанії.

Вітрина є потужним інструментом для створення уявлення про асортимент і про якість продуктів. Яскраво оформлені вікна магазину привертають увагу перехожих і викликають бажання зайти всередину і щось купити. На вітрині розміщується інформація про знижки, про поповнення колекції, про спеціальні пропозиції. Покупці, які хочуть заощадити гроші або знайти модну річ, заходять в магазин і здійснюють цільові дії.

Зовнішня реклама на вікнах – маркетинговий інструмент, за допомогою якого підвищується прибуток. Для досягнення мети використовуються красиві аплікації і яскраві картинки, пов’язані з певними послугами або товарами. Деталі з плівки легко наносяться на поверхню і не втрачають колір під впливом сонця. При необхідності старі елементи видаляються і використовуються нові

okleyka_vitrin_supermarketa
Створення фасадних та інтер'єрних вивісок.
oformlenie_vitrin_v_kieve

Фасадні вивіски – елементи рекламного оформлення, що привертають увагу до аптеки, до гіпермаркету, до адвокатського бюро. Також у нас можна замовити рекламне оформлення СТО, меблевого магазину, стоматологічної клініки, годинникової майстерні. У нас знайдеться вивіска під будь-який бюджет. Конструкції виготовляються з надійних матеріалів. Виробництво зовнішньої реклами – наша безпосередня діяльність. Тому готові конструкції відповідають таким вимогам, як помітність, оригінальність і асоціація з продуктом / послугою.

При комплексному рекламному оформленні використовуються інтер’єрні вивіски. Це невід’ємні елементи магазинів, розташованих усередині торгово-розважальних центрів. Також у нас часто замовляють брендування офісу в Києві і ресепшен в готелі. Інтер’єрні вивіски розробляються з урахуванням фірмового стилю. Це можуть бути об’ємні букви, лайтбокс, конструкція з підсвічуванням. Відповідний варіант підбирається на підставі запитів клієнта.

.Переваги співпраці з нами.

Довіривши комплексне рекламне оформлення нам, Ви отримаєте пакет ефективних рішень для розвитку бізнесу! Ми реалізуємо будь-які завдання, пов’язані з просуванням брендів. Для досягнення хороших результатів розробляються об’ємні логотипи, оригінально оформляються вхідні групи, виготовляються світлодіодні вивіски. Також можна замовити таблички над касою, об’ємні букви з підсвічуванням і без, світловий логотип. Створення та монтаж інтер’єрного оформлення для магазину – наша робота. Фахівці генерують цікаві ідеї та реалізують їх на високому рівні!

honda-viveska_avtosalona