Комплексне рекламне оформлення: від концепції до реалізації ідеї

Рекламне оформлення офісу, магазину, бутіка – ефективний метод просування товарів і послуг. Це послуга, під якою мається на увазі розробка різних елементів, виконаних в одному стилі. Рекламні носії доповнюють один одного і привертають загальну увагу. Таким чином підвищується запам’ятовуваність і впізнаваність бренду. А це вже прямий шлях до продажів.

Дизайн бренду під ключ

Дизайн – візуальна складова бренду, за допомогою якої виокремлюють компанію і товари з-поміж інших. До ключових компонентів бренд-дизайну відноситься логотип, фірмовий стиль, оформлення вивіски, навігаційних елементів: стел, табличок, банерних конструкцій і под., а також інтер’єру і навколишнього простору. Для підвищення продажів проводиться комплексна робота, спрямована на створення образу торгової марки. Фахівці розробляють оригінальні елементи, завдяки яким звичайні продукти і послуги набувають унікальних маркетингових характеристик.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Рекламне оформлення бізнесу – створення емоційного зв’язку зі споживачами і підвищення цінності компанії. Це складне завдання, що виконується в кілька етапів. Спочатку вивчаються особливості бізнесу та цільова аудиторія, розробляється концепція і продумується кожна деталь. На підставі креативних ідей виготовляються елементи внутрішньої і зовнішньої реклами. Ми можемо створити і встановити логотип в офіс, оригінально оформити супермаркет, ретельно продумати інтер’єр закладу. Щоб клієнти залишалися задоволені результатами, використовується напрацьований досвід і знання маркетингу.

Ми знаємо, як правильно розмістити рекламу, щоб вона викликала інтерес і головне, де розмістити сам рекламний виріб, щоб була максимальна помітність.

Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА виконує весь комплекс робіт по виготовленню рекламних конструкцій. Щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

reklamnoe_oformlenie_vhoda_avtosalon

Розробка логотипу

dizayn_logotipa_kompanii

Це послуга створення графічного зображення, яке уособлює бренд. У нас можна замовити як логотипи для мереж стоматологій, супермаркетів, закладів швидкого харчування, так і унікальні для оригінальних нічних клубів, кафе, ресторанів, невеликих магазинів. Зараз користуються попитом сімейні логотипи, фамільні герби та клубна геральдика, що асоціюється з надійністю, персональною відповідальністю підприємця і викликає довіру завдяки відданості своєму іміджу та імені. Такий варіант підходить приватним компаніям, які продають фермерські продукти або пропонують натуральний шоколад ручної роботи. Фамільний логотип або герб сприяє створенню образу, що запам’ятовується і підкреслює унікальність пропозиції. У ньому поєднується привабливість і простота сприйняття, асоціативність і лаконічність.

Рекламне оформлення вітрин

Це важлива частина комплексного оформлення бутиків, магазинів, фітнес-клубів, салонів краси. При реалізації завдань ставка робиться на привернення уваги широкої аудиторії і на популяризацію бренду. Рекламне оформлення вітрин в Києві – креативна розробка від спеціалістів АНЕЛЕ-РЕКЛАМА. Для підвищення продажів розробляється індивідуальний дизайн-проект із підтримкою фірмового стилю компанії.

Вітрина є потужним інструментом для створення уявлення про асортимент і про якість продуктів. Яскраво оформлені вікна магазину привертають увагу перехожих і викликають бажання зайти всередину і щось купити. На вітрині розміщується інформація про знижки, про поповнення колекції, про спеціальні пропозиції. Покупці, які хочуть заощадити гроші або знайти модну річ, заходять в магазин і здійснюють цільові дії.

Зовнішня реклама на вікнах – маркетинговий інструмент, за допомогою якого підвищується прибуток. Для досягнення мети використовуються красиві аплікації і яскраві картинки, пов’язані з певними послугами або товарами. Деталі з плівки легко наносяться на поверхню і не втрачають колір під впливом сонця. При необхідності старі елементи видаляються і використовуються нові

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

okleyka_vitrin_supermarketa
Створення фасадних та інтер'єрних вивісок.
honda-viveska_avtosalona

Фасадні вивіски – елементи рекламного оформлення, що привертають увагу до аптеки, гіпермаркету, адвокатського бюро і т.п. Також у нас можна замовити рекламне оформлення СТО, меблевого магазину, стоматологічної клініки, годинникової майстерні. Ми розробимо вивіску під будь-який бюджет. Конструкції виготовляються з надійних матеріалів. Виробництво зовнішньої реклами – наша безпосередня діяльність. Тому готові конструкції відповідають усім необхідним законодавчим вимогам, надійні, оригінальні, асоціюються із продуктом / послугою. Виготовлення вивісок у Києві та Київській області лише на власних виробничих базах. Також є виїзні бригади для монтажу вивісок у регіони України.

При комплексному рекламному оформленні використовуються інтер’єрні вивіски. Це невід’ємні елементи магазинів, розташованих усередині торгово-розважальних центрів. Також у нас часто замовляють брендування офісу в Києві і ресепшен в готелі. Інтер’єрні вивіски розробляються з урахуванням фірмового стилю. Це можуть бути об’ємні букви, лайтбокс, конструкція з підсвічуванням. Відповідний варіант підбирається на підставі запитів клієнта.

Переваги співпраці з нами

Довіривши комплексне рекламне оформлення нам, Ви отримаєте пакет ефективних рішень для розвитку бізнесу! Ми реалізуємо будь-які завдання, пов’язані з просуванням брендів. Для досягнення хороших результатів розробляються об’ємні логотипи, оригінально оформляються вхідні групи, виготовляються світлодіодні вивіски. Також можна замовити таблички над касою, об’ємні букви з підсвічуванням і без, світловий логотип. Створюємо та проводимо монтаж інтер’єрного оформлення для магазину. Фахівці генерують цікаві ідеї та реалізують їх на високому рівні!

Що ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об’єкт.
– проектування конструкцій з урахуванням ваших побажань та технічних норм. Фахівець при розробці враховує корпоративний стиль. Також враховується місце розташування і тип будівлі. На основі цих даних створюється дизайн конструкцій;
– виготовлення рекламних виробів на власному виробництві;
– монтаж кваліфікованою бригадою;
– гарантійне і післягарантійне обслуговування, що включає термінову замінусвітлодіодних елементів або матеріалу в разі пошкоджень, викликаних актами вандалізму чи іншими факторами.