logotip_sportkluba

Об'ємні логотипи в інтер’єрі.

Рельєфні написи і логотипи доступні в різних дизайнах, матеріалах і варіантах освітлення.

Об’ємний логотип бренду у поєднанні з іншими видами зовнішньої або інтер`єрної реклами створює неповторний образ компанії. Він занурює в атмосферу закладу, додає унікальність та вишуканість стилю, налаштовує клієнта на позитивний діалог. Ми виготовляємо не просто прикрасу для інтер’єру. Викокоякісні рекламні логотипи – це важливий елемент іміджу, перша
сходинка до успіху вашого бізнесу.

У нас Ви можете замовити логотипи будь-якої форми та складності:


● світловий об’ємний логотип з акрилу в комбінації з несвітловою вивіскою;
● двосторонній рекламний логотип із підсвічуванням з боку будівлі;
● світлодіодний логотип на стіну в проміжках
між вікнами будівлі;
● яскравий великий об`ємний світлодіодний
логотип для даху будівлі.

Скільки коштує виготовлення рекламного логотипу?

Вартість об`ємного логотипу — від 4000 грн. Термін виготовлення 2-4 дні. Ціна залежить від матеріалів, складності конструкції, розміру та світлотехнічного оснащення логотипу. Компанія АНЕЛЕ РЕКЛАМА виготовляє корпоративні рекламні логотипи на власному виробництві вже більше 10 років. Замовляйте виготовлення логотипу у професіоналів, і ваш виріб буде зроблено якісно і в найкоротший термін.

Що ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об`єкт;
– допомогу в розробці макета логотипу. Ми допомагаємо у виготовленні об’ємного логотипу по фото або ескізу.
– розробку єдиної концепції і виготовлення зовнішніх та інтер`єрних логотипів для одного закладу. Вони відрізнятимуться конструктивно, але поєднаються у єдиному корпоративномустилі. Замовляючи декілька виробів, ви гарантовано отримуєте знижки
– підбір матеріалів та елементів освітлення з урахуванням побажань замовника, бюджету та останніх світових тенденцій в зовнішній рекламі;
– гарантійне та післягарантійне обслуговування. У разі погодних пошкоджень чи вандалізму наші фахівці швидко усунуть будь-які проблеми.

logotip_kompanii

Об’ємні логотипи виконують одразу декілька функцій:

● ідентифікацію компанії;
● формування корпоративного іміджу;
● просування бренду;
● підвищення лояльності клієнтів;
● візуальну прикрасу інтер`єру або фасаду.

ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО ПРЯМО ЗАРАЗ

Де та як розмістити рекламний логотип?

Логотип для офісу компанії прийнято розміщати на стіні офісу, над зоною ресепшн, в торговому залі або на стіні салону чи ресторану. Також можна спроектувати рекламний логотип для зали засідань, приймальні, інших приміщень. Логотипи для вітрин і торгівельних залів – ще один варіант рекламних об’ємних логотипів для магазинів та торгівельних центрів.

Ми виготовляємо об’ємні логотипи, які доповнюють вивіску закладу. Такий об’ємний логотип, як правило, підкреслює сферу діяльності або служить важливим візуальним чинником, що привертає увагу потенційного клієнта.

Також об’ємні логотипи можуть бути присутніми в інтер’єрі закладу, що є складовою частиною загального брендового оформлення. Внутрішній об’ємний логотип може прикрашати зал кафе або пабу, зустрічати гостей в холі або на ресепшені, розміщуватися на вході в офіс або в публічному місці, підкреслюючи бренд організації.

Об’ємний логотип одночасно стане прикрасою фасаду і рекламною вивіскою. Безумовно, він приверне до себе увагу, виокремлюючись незвичністю та оригінальністю. Також наявність такого логотипу – як зовнішнього, так і внутрішнього – говорить про серйозність і респектабельності даного закладу або організації.

Офісний логотип компанії або фірми є беззаперечним трендом. Даний елемент є важливою складовою оформлення офісу компанії в корпоративному стилі. Офісний логотип може бути розміщений на фасаді будівлі і у внутрішніх приміщеннях, а також холі, кабінетах, приймальні керівника, конференц-залі і т.д.

Ми використовуємо сучасні інноваційні матеріали для виготовлення даного виду зовнішньої реклами – це дозволить зробити об’ємний логотип стильним, ефектним і довговічним. Якщо у Вас вже є ескіз або “плоский” варіант такого логотипу, ми спроектуємо і реалізуємо в об’ємному вигляді даний елемент іміджевого оформлення.

У разі потреби, розробимо і виготовимо кілька різних варіантів логотипів – наприклад, для зовнішньої вивіски і для внутрішнього оформлення інтер’єру. Вони будуть відрізнятися конструктивно, але при цьому збережуть єдину концепцію і стиль.

Об’ємний логотип Вашої компанії допомагає відвідувачу краще запам’ятати Ваш бренд та отримати позитивне враження на самому початку візиту. Якщо ви ще не визначилися, який логотип замовити – будь ласка, зв’яжіться з нами. Фахівці АНЕЛЕ-РЕКЛАМА з радістю вам допоможуть. Задати всі питання можна за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Об'ємні логотипи на стіну - стильне доповнення вашого бренду

Переглянути більше прикладів об’ємних логотипів можна в Галереї
google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами