neonovaja_reklamnaja_viveska

Виготовлення вивісок в Києві

Творча розробка і виготовлення внутрішніх та зовнішніх вивісок

Світлова реклама прикрашає Київ та інші міста нашої країни вже багато років. Вона є найбільш рентабельною формою реклами будь-якого бізнесу. Правильний імідж – це прямий шлях до вашого успіху.

Скільки коштує рекламна вивіска, яка її ціна?

Вартість виготовлення вивіски в компанії АНЕЛЕ-РЕКЛАМА починається від 1100 грн. Ціна залежить від розміру, складності конструкції та монтажних робіт, типу матеріалів та наявності/виду підсвічування. Рекламні вивіски ми виготовляємо на власному виробництві з матеріалів високої якості. Вони витримують будь-які температурні перепади та погодні умови. Термін виготовлення вивіски 2-5 днів.Надіслати готовий проект для розрахунку вартості можна на пошту anelereklama@gmail.com, або замовити бескоштовний прорахунок.

Що ми пропонуємо:

Бескоштовний виїзд фахівця на ваш об`єкт
  1. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід в розробці макету з привабливим дизайном.
  2. Проектування вивіски по фото або ескізу, на основі ваших побажань, бюджету, корпоративного брендбуку та архітектурних особливостей місцевості.
  3. Власне виробництво вивісок. Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА проводить весь процес виробництва вивісок у Києві від проектування до монтажу. Фахівці компанії працюють для вас вже більше 10 років. Наше головне завдання – задоволений клієнт, саме тому після першого замовлення наші клієнти залишаються з нами назавжди.
  4. Оформлення всього закладу під ключ. Комплексний підхід до цілісного рекламного оформлення вашого бізнесу. 
  5. Вхідні групи, вивіски, лайтбокси, акрилайти, інтер’єрний декор та мобільна (пересувна) реклама – всі роботи з оформлення в комплексі замовити вигідніше ніш окремо, ви гарантовано отримаєте знижки!

Щоб замовити вивіску або отримати додаткову інформацію телефонуйте: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

avtomoyka_viveska
kupiti_reklamni_bookvi_magazin
Яка гарантія на світлодіодні рекламні вивіски?

Компанія Анеле Реклама надає гарантію на вивіски власного виробництва від 2 до 5 років в залежності від конструкції та матеріалів. Виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наші фахівці оперативно усунуть будь-які пошкодження, що виникли внаслідок негоди або вандалізму.

Порада фахівця:

Не намагайтеся шукати дешеві вивіски. Недорога вивіска із матеріалів невідомого походження може підвести у найнеочікуваніший час. Ремонт дешевої вивіски може коштуватиме вам у розмірі подвійної оплати від тієї, на якій колись зекономили. Професіонали АНЕЛЕ-РЕКЛАМА допоможуть вам замовити якісну вивіску, навіть якщо ви маєте обмежений бюджет.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ВИВІСКИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Ми виробляємо несвітлові, світлові та вивіски змішанного типу.
Несвітлові вивіски:

Вивіски без підсвічування гарантують, що люди легко знайдуть шлях у приміщенні. Це вивіски покажчики для аптеки, кав, стоматології, нотаріусу та ін., чиї послуги не носять розважального характеру або місцезнаходження яких дозволяє швидко розгледіти установу. Несвітлова вивіска може бути виконана у вигляді таблички чи прямокутного виробу із написом, або як об`ємні чи плоскі букви

Світлові вивіски:

Світлові вивіски із зовнішнім підсвічуванням: прожекторами або вишуканими вуличними світильниками — використовуються для установ, які бажають бути поміченими у нічний час. Таку вивіску варто замовити для закладу, який знаходиться серед зелених насаджень чи щільної забудови та має еко, ретро чи лаконічний корпоративний стиль.

krasivaja_viveska_spa_salona
nesvetovaja_viveska_bukvi
Світлові вивіски безмежні у фантазії та формі

Завдяки сучасним матеріалам, які використовують фахівці АНЕЛЕ-РЕКЛАМА, світлодіодні та неонові вивіски можна розташовувати не лише на вулиці, а й у приміщенні.

Види підсвічування вивісок: 

– Фронтальне. Світло проникає через передню частину вивіски, світлодіоди встановлюють на задній поверхні рівномірно;

– Контражурне. Непрозора лицьова поверхня, вивіска встановлюється на деякій відстані від фасаду чи стіни. Світлодіоди розміщуються у вивісці таким чином, що навколо рекламного виробу створюється ореол світла та виникає відчуття невагомості на площині (так звана контурна підсвітка)

– Торцеве або консольне. Вивіска з акрилу: на лицьовій поверхні гравірують напис та/або логотип і підсвічують із боків. Саме ж джерело світла приховане;

– Динамічне. Світлодинамічні вивіски харакеризуються не лише зміною кольорів, а й режимами підсвічування. Найпопулярніший тип — RGB вивіска. Динамічні вивіски постійно вдосконалюються як вид зовнішньої реклами, тому запитуйте у менеджерів компанії АНЕЛЕ-РЕКЛАМА про найсучасніші новинки та рішення.

Вивіски змішаного типу комбінують у собі світлові та несвітлові елементи. Як краще закцентувати увагу відвідувачів за допомогою комбінованих вивісок, ви можете дізнатися у дизайнерів нашої компанії, зателефонувавши за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

ШВИДКИЙ ПРОРАХУНОК ВИВІСКИ БЕЗКОШТОВНО

Якщо вам потрібна рекламна вивіска на фасаді, термінове виготовлення в Києві та Україні, об’ємні та світлові рекламні фігури, креативні вивіски для виставок, або ви хочете дізнатися більше про наш досвід, не соромтеся звертатися до нас.

zakazat_obyemniye_bukvy_kiyev
viveska_salonа_krasoti
Світлова зовнішня реклама.

Наша команда відданих своїй справі співробітників, професійно навчених сертифікованих монтажників та менеджерів Анелі, розуміє значення чудового обслуговування клієнтів. Наша місія: створювати гарні вивіски та надавати нашим шановним клієнтам найкраще та ефективне рішення для вивісок, яке допоможе їм просувати свій продукт.

Порада фахівця:

Світлові літери або вивіски логотипи добре виглядають на фасаді будь-якої будівлі. Їх можна прикріпити на якій завгодно висоті: як на стіні, так і на даху. Вивіски букви видно здалеку цілодобово.

Вивіски для наших клієнтів

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами
Ми маємо сторінку на цьому сайті, де постійно розміщуємо нові альбоми з роботами. В алфавітному переліку вони містяться під переліком наших послуг. Бажаєте ознайомитися?