Друк рекламних банерів – найдешевший спосіб реклами. Якщо у Вас скромний бюджет, занадто велика площа реклами або тимчасова акція, то цей рекламний продукт підходить для Вас. Банерна реклама – один із способів привернути увагу до компанії і її товарів або послуг. Правильно підібране зображення, чітка і грамотно викладена інформація на банері викликають у потенційного споживача інтерес і бажання докладніше ознайомитися із пропонованим.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Зображення на банер наносять за допомогою широкоформатного друку. Основою банера, як правило, є армована ПВХ тканина, сітка. Для вуличних банерів зазвичай використовується друк з розподільчою здатністю 360-720 dpi. Через великі відстані, з яких, як правило, розглядають банер на вулиці, зображення виглядає чітким при низькій роздільній здатності друку, що значно знижує

Розташувати банер можна де завгодно, починаючи зі стін багатоповерхових будинків, і закінчуючи спеціально відведеними місцями на фасаді. Місце має бути видним. І тому картинка повинна бути яскравою, одразу привертати увагу. Погодьтеся, що барвисте зображення викличе набагато більший інтерес, ніж який-небудь блідий пейзаж. Замовлення банера є досить вигідним вкладенням. Ви замовляєте рекламні банери, наші спеціалісти розміщують їх, а далі ця реклама буде працювати на вас стільки, скільки буде потрібно. Але чи все так просто? Важливо пам’ятати, що працювати банер буде тільки в тому випадку, якщо реклама буде розміщена грамотно. Ми знаємо, як правильно розмістити рекламу, щоб вона викликала інтерес і головне, де розмістити сам банер, щоб була максимальна помітність.

Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА виконує весь комплекс робіт по виготовленню банерних конструкцій. Щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Ціна може залежати від розміру конструкції, матеріалів що використовуються при виготовленні, складності монтажних робіт. Наші фахівці розроблять макет бажаного банера, а потім на нашому власному виробництві бажаний банер буде виготовлений в стислі терміни.

Що ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК готового виробу одразу. Якщо це фасадна конструкція – виїзд фахівця на ваш об’єкт БЕЗКОШТОВНО.
– проектування банерних конструкцій з урахуванням ваших побажань та технічних норм. Фахівець при розробці враховує корпоративний стиль. Також враховується місце розташування і тип будівлі, ширина і заповненість тротуару, дальність від проїжджої частини, наявність освітлювальних стовпів і якість освітлення, загальний характер місцевості. За потребою встановлюється необхідна кількість світлодіодних прожекторів. На основі цих даних створюється дизайн банерної конструкції;
– виготовлення конструкцій на власному виробництві;
– монтаж кваліфікованою бригадою;
– гарантійне і післягарантійне обслуговування, що включає термінову заміну світлодіодних прожекторів чи матеріалу в разі пошкоджень, викликаних актами вандалізму чи іншими факторами.

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами