Наше завдання

Ми прагнемо, щоб реклама, яку замовляють наші клієнти, була ефективною. Колектив «Анеле-Реклама» працює над тим, щоб навіть невелика вивіска стандартного дизайну виглядала самобутньо і приваблювала відвідувачів.

Наші цілі

Основна мета - надати нашим клієнтам найбільш повний перелік послуг. Тому ми проектуємо і виробляємо різні види зовнішньої і інтер`єрної реклами: вивіски, об'ємні букви, світлові панелі, рекламні щити, вуличні банери, оформлення для вітрин, вхідні групи, виставкове обладнання.

Безкоштовна консультація

Напишіть нам і ми вам допоможемо.

Що ми робимо?

Проектуємо зовнішню і інтер`єрну рекламу

Проекти високої складності починаються з безкоштовного виїзду нашого спеціаліста на об’єкт. Він оглядає будівлю, робить заміри, вислуховує побажання замовника. На основі вихідних даних створюється проект. Ми можемо створити дизайн з нуля чи користуючись вашими ескізами. Макети для прорахунку ми опрацьовуємо щодня, навіть у вихідні та свята.

маємо власне виробництво

Виробництво "Анеле-Реклама" складається із цехів обробки матеріалу, широкоформатного друку, збирання готових конструкцій. Ми використовуємо першокласні матеріали: неон, блоки живлення, світлодіоди найвищого гатунку. На всі матеріали є сертифікати відповідності ДСТУ та гігієнічні висновки.

Монтуємо конструкції

Монтаж здійснюється робітниками з великим досвідом роботи. Вони працюють швидко, якісно, злагоджено. Замовникам, заклади яких знаходяться поза межами Київської області, ми можемо запропонувати доставку готових до монтажу конструкцій транспортними компаніями чи виїзд монтажної бригади на збірку конструкцій для вашого закладу за окрему ціну.

Зробіть свій бізнес успішніше разом з нами

На нашому рахунку десятки серійних об`єктів виробництва та сотні робіт, виконаних на замовлення малих та середніх підприємств. Ми вас не підведемо!

svetovaya_vyveska_dlya_moyki
konsolniy_laytboks-kiev
vhodnie_gruppy_zakazat