reklama_na_avto_kiev

Реклама на авто переваги, де застосовується і яку користь приносить

Брендування машини – перспективний вид зовнішньої реклами, за допомогою якої можна просувати товари і послуги. Під нею мається на увазі нанесення плівки, оформленої відповідно за макетом, на кузов. На матеріалі зображуються слогани, картинки, логотипи брендів. Щоб реклама була успішною, ретельно продумується дизайн і текстова частина. Величезна увага приділяється зручності сприйняття інформації та оригінальності. У рекламі не повинно бути нічого зайвого: унікальна торгова пропозиція, контактні дані, назва компанії.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Брендування автомобіля

Обклеювання авто плівкою – альтернативний вид реклами, що відрізняється високою ефективністю. Транспортний засіб з логотипом бренду або зі слоганом привертає до себе увагу і підштовхує потенційних клієнтів / покупців до цільового дії. Реклама на машинах призначається для пішоходів, пасажирів і водіїв. Її ключова перевага в тому, що транспортні засоби перебувають у русі. За одну годину автомобіль може проїхати багато кілометрів і кілька районів міста. Рекламу бачить величезну кількість людей. Таким чином охоплюється широка аудиторія клієнтів і збільшується прибуток.

Плюси реклами на авто

Виготовлення реклами на плівці оракал – ідеальний варіант для просування бренду. Це вигідна інвестиція коштів. Головне –  використовувати матеріал, який під впливом зовнішніх чинників не втрачає початкові властивості. Також важлива якість виконання роботи. Зображення наноситься на плівку за інноваційною технологією. Тому картинка не вицвітає на сонці і привертає до себе увагу протягом довгого часу. Це позитивний момент для власників бізнесу. Можна один раз замовити поклейку плівки на авто і рекламувати продукцію або послуги не один рік.

okleyka_avto_plienkoy

Автомобіль – чудовий майданчик для розміщення реклами. Багато організацій і компаній мають в своєму розпорядженні кілька транспортних засобів або цілий автопарк. Цим обов’язково потрібно скористатися, замовивши нанесення реклами на автомобіль. Це раціональне рішення, під яким маються на увазі важливі переваги:

 • реалізація будь-яких ідей – розробляється дизайн з урахуванням специфіки бізнесу, фірмового стилю компанії, торгового пропозиції;
 • велике охоплення аудиторії – про діючі акції, знижки та розпродажі дізнається багато людей. Транспорт постійно рухається, тому мобільність є основним фактором в розширенні клієнтської бази;
 • прийнятна вартість – можна замовити виготовлення реклами на самоклеющейся плівці і використовувати ефективний інструмент для розвитку бізнесу.
 • ціна на послугу доступна, а віддача висока
 • помітність – яскраві картинки, що продають фрази і лаконічні слогани привертають загальну увагу. Рекламу бачать пасажири автобусів і тролейбусів, перехожі, водії транспортних засобів;
 • підвищення впізнаваності бренду – прямий фактор, від якого залежить рівень продажів. Чим ширше цільова аудиторія, тим краще. За допомогою реклами на авто можна презентувати унікальний товар, розповісти про послуги, оповістити потенційних клієнтів про вигідні пропозиції.

Обтягування плівкою авто – не тільки реклама, але і захист кузова від подряпин і інших пошкоджень. Це приємний бонус для клієнтів, які замовили послугу для просування товарів або послуг на ринку.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

brenduvannia_transporta_kyiv
Для яких видів транспорту підходить реклама на авто?

Послуга обклеювання автомобіля плівкою – ефективне рішення, яким користуються організації і приватні підприємці. Інформація про товари наноситься на різні транспортні засоби:

 • таксі: автомобілі для перевезення пасажирів знаходяться в постійному русі. Тому можна їх обклеювати плівкою і розміщувати рекламну інформацію. Тут можливі два варіанти: розкрутка служби таксі або розміщення інформації інших компаній;
 • громадський транспорт: заклики до дії і повідомлення про вигідні акції привертають увагу пасажирів автобусів, тролейбусів, трамваїв. Тому оформлення рекламою транспортних засобів завжди актуально;
 • службові автомобілі: виготовлення реклами на авто з використанням фірмового стилю відкриває великі перспективи для презентації товару, залучення нових клієнтів, підвищення впізнаваності бренду;
 • вантажні транспортні засоби та спецтехніка:  реклама на тенти і на кузові приносить хороші результати. Найбільшою ефективністю відрізняється брендування фур. Вантажні автомобілі їздять по всій країні. Тому цільова аудиторія істотно розширюється.
Основні етапи створення реклами на автомобілі

Поклейка плівки на авто – комплексний процес, що складається з декількох етапів:

 • Обговорення проекту з клієнтом: масштаб, колірне рішення, дизайн.
 • Розробка макета, виходячи з особливостей бізнесу і специфіки пропозиції.
 • Друк – використання сучасного обладнання та інноваційних матеріалів.
 • Обклеювання автомобіля – робота виконується якісно і в обумовлені терміни.
okleit_mashinu_plienkoy_kiev
rekamnaja_brendirovanie_avtomobilia
Переваги співпраці з нами

Вам потрібно виготовити наклейки на авто? Довірте нам таку відповідальну роботу! Брендування автомобілів виконується на високому рівні. Для досягнення найкращих результатів використовуються креативні ідеї та ефективні рішення. Ми знаємо, що успіх реклами залежить від багатьох нюансів, починаючи з читабельності тексту і закінчуючи оригінальністю подачі інформації. Тому в ході роботи прикладається максимум зусиль, щоб пасажири, водії і перехожі звертали увагу на яскраві слогани, запам’ятовували назва бренду і здійснювали цільові дії.

Якщо Вас цікавить зовнішня реклама на транспорті, зв’яжіться з нами! З нашою допомогою Ви виділитеся з натовпу і розширите клієнтську базу. Брендування авто – дієвий метод просування бізнесу. Потрібно продумати всі моменти і грамотно реалізувати ідею. Тоді продажі збільшуються, а бізнес розвивається!

Щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами