konsolniy_laytboks-kiev

Рекламні світлові короба – лайтбокси

У чому особливість лайтбоксів? Це найяскравіший вид світлодіодних вивісок із можливістю заміни зображення за бажанням. Ви можете вибрати модульний світловий короб або індивідуальне покриття на рамі з заднім або виступаючим логотипом і текстом. У кожного дизайну є своє особливе призначення і свій шарм. Рекламні лайтбокси виготовляють переважно прямокутної, квадратної або круглої форми. Поверхня лайтбоксу напівпрозора, рівномірно пропускає світло. З матеріалів використовується в основному акрил та транслюцентна плівка або банерна тканина. Світлопропускаюча банерна тканина дає можливість виготовляти лайтбокси дуже великих розмірів не тільки у якості вивіски, а й виставкового стенду чи елементу світлового оформлення торгової вітрини.

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Скільки коштує виготовлення лайтбоксу?

Вартість лайтбоксу в компанії АНЕЛЕ-РЕКЛАМА починається від 1400 грн. Ціна залежить від матеріалу, типу підсвічування, технології друку, за допомогою якої буде нанесено необхідне зображення, складності конструкції лайтбоксу та монтажних робіт. Термін виготовлення рекламного лайтбоксу 2-3 дні. Гарантія 3-5 років в залежності від типу лайтбоксу.  Здійснюємо післягарантійне обслуговування лайтбоксів  та вивісок.
 
Замовити акриловий лайтбокс можливо у різноманітних варіаціях, поєднавши декілька матеріалів. Це може бути лайтбокс з клік системою, консольний, круглий або фігурний світловий короб з акрилу, а сторони та канти металеві або композитні. Ми можемо виготовити як великий, так і тонкий лайтбокс, світловий короб зі змінним рекламним зображенням. Обирайте варіант підсвічування на
свій смак: із суцільним підсвічуванням усієї поверхні або із прорізними світловими фрагментами у непрозорій поверхні (прорізний лайтбокс).
 
Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (Viber),(095) 655-03-85
svetovoy_laytboks_viveska_ukraina
akrilovyy_laytboks_kiev

Що ми пропонуємо:

БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об’єкт.

розробку дизайну лайтбоксу. Ви обираєте форму, вид, розмір, підсвічування, матеріали, а наш дизайнер розробить для вас макет лайтбоксу. В залежності від від місця розташування світових коробів, можливі  різноманітні способи їх кріплення. Консольне, настінне, стельове, кріплення на стійці і кронштейнах, створення окремої конструкції на спеціальній підставці;

виготовлення та монтаж конструкції лайтбоксу.

ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО ПРЯМО ЗАРАЗ
Які бувають лайтбокси ?
  • Зовнішні (вуличні) світлові короба – які розміщають на фасаді чи даху. Такий лайтбокс може працювати також як інформативний світловий банер.
  • Інтер’єрні лайтбокси – які використовують для внутрішнього оформлення. Наприклад, лайтбокс може бути виконаний у вигляді світлового меню бару чи як вказівник напрямку до кафе у торгівельному центрі. Інтер’єрні лайтбокси можуть стати частиною вітрини магазину або виставкового стенду.
За кількістю рекламних поверхонь лайтбокси поділяють на:
  • Односторонній. У такого лайтбоксу лише одна інформаційна поверхня. Часто використовуються
    для оформлення фасадів будівель.
  • Двосторонній. Ці лайтбокси мають дві інформаційні поверхні. Зазвичай застосовуються в якості стаціонарних рекламних конструкцій. Забезпечують огляд розміщеної на них інформації незалежно від напрямку руху глядачів, завдяки чому розширюється аудиторія, на яку впливає реклама.
svetovoy_korob_dlia_magazina_cveti
laytboks_dlia_sushi_bar_darnica
Світлова консольна вивіска

Популярність лайтбоксів незмінна: компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА отримує дуже багато замовлень на виготовлення таких типів світлових коробів, як світловий вуличний лайтбокс з буквами, двосторонній інтер’єрний LED лайтбокс з ПВХ, круглий лайтбокс, настінний або кутовий лайтбокс, об’ємний короб з підсвічуванням на дах магазину, кафе, ресторану. Термін роботи світлодіодних ламп зазвичай становить десятки тисяч годин. Це означає, що ваша світлова дошка може безперервно горіти від 7 до 10 років. Крім того, виготовлення лайтбоксу обійдеться вам значно дешевше, ніж наприклад об’ємних вивісок букв.

Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення по телефону: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ЛАЙТБОКСУ ПРЯМО ЗАРАЗ

Приклади рекламних лайтбоксів

Переглянути більше прикладів лайтбоксів можна в Галереї

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами