akrilayti_na_zakaz_kiev

Акрилайти

Ультратонкий акрилайт безумовно самий незвичайний вид світлової вивіски.

Акрилайти cвоїми вражаючими світловими рішеннями та унікальними технологічними можливостями доповнюють наше уявлення про сучасний світловий дизайн та світловий декор.

Акрилайти можна використовувати як:

   – іміджеві вивіски;
   – інформаційні таблички;
   – пояснювальні надписи;
   – вивіски для позначення напрямку.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ПРОРАХУНОК ПРОСТО ЗАРАЗ

Фантастично яскравий, схожий на тривимірну голограму, акрилайт сьогодні може легко стати частиною дизайну вашого магазину, кафе, готелю, ресторації. Щоб внести ясність відзначимо – акрилайт це акрилове скло, з фрезерованими на ньому зображеннями та торцевим світлодіодним підсвічуванням. Оптичні властивості акрилу створюють ефект “неонового світіння” по лініях гравіювання і відкритих торцях. При правильному виконанні цієї панелі, виникає ефект невагомого освітленого малюнку-надпису на прозорій поверхні акрилу. Створюється враження, що написи і логотипи просто висять у повітрі.

У нас ви можете замовити такі типи акрилайтів:

  • світлові панелі-таблички із нанесенням нескладного логотипу чи надпису із різними варіантами підсвічування;
  • декоративні світлові панелі-акрилайти із нанесенням малюнку та/або візерунку для дизайну  або для святкового оздоблення приміщень;
  •  акрилайти у якості компонентів виставкових стендів, скляних вітрин; акрилові конструкції із підсвічуванням;
  • декоративні освітлювальні прилади, виконані із боковим підсвічуванням;
  • зовнішні вивіски із використанням елементів із боковим підсвічуванням (комбіновані вивіски).
ulichniy_akrilayt_cena_ukraina
akrilayt_dlya_salona_krasoty_kiev
Щоб замовити акрилайт або отримати додаткову інформацію зателефонуйте за номерами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Що ми пропонуємо:

БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об`єкт у разі потреби;
розробку дизайну акрилайту за ескізом чи на основі побажань;
виготовлення акрилайтів на власному виробництві. Створення акрилайту вимагає ювелірної майстерності. Потрібен неабиякий досвід у виробництві світлових панелей . Яскраве підсвічування, чистота зображення, точність та охайність ліній можливе лише завдяки філігранній гравіровці акрилу, якісним світлодіодам та правильно підібраній основі. Щоб досягти такого рівня якості, фахівці АНЕЛЕ-РЕКЛАМА обробляють акрилове полотно на високоточному фрезерувальному станку з ЧПУ;

  • Монтаж конструкції у вашому закладі;
    Гарантійне та післягарантійне обслуговування для складних конструкцій.

В залежності від місця кріплення виділяють акрилайти:підвісні, настінні, підлогові, настільні.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ПРОРАХУНОК ПРОСТО ЗАРАЗ

 

Готові акрілайти витончені та стильні – в них немає нічого зайвого, тільки напис або зображення. Вони  чудово підходять для оформлення зон ресепшена, вітрин, торгівельних залів, клубів та барів. Виготовлена з безбарвного, прозорого та міцного полімеру, акрилова табличка є альтернативою традиційним світловим вивіскам. Легка, безпечна, підходить для монтажу не лише на стіні, але й на вікнах, на столах, в якості підлогових або підвісних стендів та сувенірів.

Как_выглядит_акрилайт
Акрилайт_заказать

Ви можете обрати не тільки розмір акрилайту, дизайн тексту/зображення, але й вибрати відповідний тип підсвічування. Спеціальний RGB-контролер дозволяє засвітити акрилайт будь-яким кольором. У пам’яті контролера прописані спеціальні програми, що дозволяють створити складні світлодинамічні ефекти зі зміною кольорів. Також на акрил можна нанести плівку Oracal різних кольорів. В такому випадку світлодіоди будуть підсвічувати не тільки гравіювання, а й плівку.

Світлова вивіска, тонка світлодіодна панель, світлова стіна, світлові об’ємні букви, нестандартна світлова реклама – все це можна об’єднати одним коротким словом акрилайт. Рекламний акрилайт – ефектний варіант інтер’єрної реклами, але не єдиний. Ми можемо запропонувати й інші цікаві варіанти світлових панелей. Наприклад, крісталайти та фреймлайти.Вони відмінно підходять для оформлення офісів, банківських приміщень, приватних клінік, фітнес і спа-центрів. З акрилайтом їх поєднує ультра тонка форма, а відрізняє можливість заміни зображення.

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити акрилайт зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

Що обрати?

Тут можна говорити про смакові переваги.

Істотна відмінність в одному: фреймлайт має рамку – алюмінієвий профіль із клік-системою, звідки власне і його назва (frame – рамка). А у крісталайті – безрамкова конструкція, із ореолом світла по периметру зображення (контражурне підсвічування). Рамка дає перевагу в швидкості зміни постера, що займає менше хвилини. Якщо міняти постери знадобиться часто, то краще фреймлайт, якщо ні – крісталайт буде також на висоті.

Акрилайн міцніший за скло, а значить безпечніший.  Ця властивість відкриває широкі можливості для виробництва і нестандартних дизайнерських світильників: настільних, підвісних, подарункових акрилайтів тощо. Якщо Ви хочете замовити якісний акрилайт у якості оригінального двомірного світильника, надішліть макет, зображення або опис бажаного зображення та розміри через форму зворотнього зв`язку.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ПРОРАХУНОК ПРОСТО ЗАРАЗ
akrilayt_na_podarok_kupit_kiev

Приклади акрилайтів

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами