Фігурні логотипи в оформленні офісу​

zakazat_obiyomniy_logotip_kompanii

Акрилові логотипи для офісу.

Світловий логотип на стіну або вивіска на ресепшин одне з перших питань, чи потрібно декорувати стійки адміністратора. Як виробник рекламної та дизайнерської продукції ми пропонуємо послуги оформлення та дизайну. Енергоефективні рішення рекламних і дизайнерських візуалізацій.
firmeniy_logotip_recepshin_IT_kompanii
akrilovaja_viveska_dlia_ofisa
Відвідувачі відзначають вас серед різноманіття вивісок і оформлених фасадних елементів. Бренд-логотип при вході в заклад викликає довіру і додає родзинку, незабутність. Оформлення холу, логотип на стіні в офісі генерального директора із символіками IT компаній-партнерів, фірмовий стиль у приміщеннях, світлове оформлення приймальні. Впроваджуються всі елементи брендбуку з зводу правил використання основних візуальних констант бренду (знак, Об’ємний логотип вивіска, фірмовий блок.
Логотип – фірмовий знак має доповнювати вивіску офісу. Об’ємний вуличний логотип, як правило, підкреслює сферу діяльності або слугує важливим візуальним чинником, що привертає увагу потенційного клієнта. Він також може стати самостійною вивіскою і прикрасою фасаду будівлі.
Наявність вуличного та інтер’єрних логотипів говорить про статусність та респектабельність організації. Детальніше щодо варіантів виконання логотипів Ви можете дізнатися у цьому матеріалі.
Замовте безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт, щоби підібрати логотипи для Вашого офісу або надішліть готовий макет для прорахунку на електронну пошту anelereklama@gmail.com.
Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.
Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску – звертайтеся до менеджерів за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85
*Фотографії наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest