Яку рекламу можна виготовити за 1 день?

Потрібно швидко підготуватися до рекламної акції? Щойно переїхали і треба, щоб Ваш заклад швидше знаходили, поки готується нова рекламна концепція? Виготовлення реклами “на вчора”: які варіанти є? Про це – далі у записі.

Широкі можливості полігафії

На сьогоднішній день пропонуються наступні варіанти реклами, яку можна виготовити у короткий термін:

  • друк плакатів форматів від А0 до А2;
  • друк роздаткового промо-матеріалу;
  • визитівки;
  • нанесення корпоративного логотипу на чашки, футболки і т.п.;
  • банери, банерні сітки;
  • друк на плівці Оракал для оклеювання вітрин та вікон;
  • друк постерів для систем із змінним зображенням: фрейм-лайти, кристалайти;
  • виготовлення прапорів із нанесенням зображення.

Усі вищенаведені рекламні засоби виготовляються від 15-30 хв (нанесення повнокольорового зображення на 1 предмет) до декількох годин. Головне – правильно розроблений макет із дотриманням вимог для друку на спеціалізованих принтерах, без помилок. Обклеювання плівкою вікон та інших поверхонь виконується спеціалістами за декілька годин.

А як щодо невеликої вивіски?

Є і тут варіанти: таблички та банерні конструкції. Найшвидше можна виготовити табличку з ПВХ із прямим нанесенням зображення.

Якщо є готова металева конструкція для встановлення банеру, то все, що потрібно – це надрукувати банер із установкою люверсів та закріпити його на рамі за допомогою пластикових хомутів (стяжок).

А якщо я можу почекати 2-3 дні?

Тоді рекламно-виробнича компанія Анеле Реклама пропонує замовити вивіски, лайтбокси та об’ємні літери і логотипи із дотриманням строків виготовлення 2-5 днів і монтажу за декілька годин. Вам лиш треба надіслати запит на anelereklama@gmail.com з макетом або побажаннями чи прикладом вивіски, яка сподобалась. Також можна скористатися формою зворотнього зв`язку.

Що ще ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об`єкт;

– проектування вивіски на основі побажань замовника, бюджету, корпоративного стилю та архітектурних особливостей місцезнаходження;

– власне виробництво. Компанія Анеле Реклама контролює увесь процес виготовлення зовнішньої реклами у Києві та області від розробки до монтажу. Колектив компанії відповідально працює вже більше 10 років. Ми пишаємося нашими проєктами спільно із Замовниками. Вивіски прикрашають Київ та інші міста вже багато років.

– виготовлення зовнішньої реклами під ключ. Комплексний підхід до цілісного рекламного оформлення вашого бізнесу. Вхідні групи, інтер`єрна та мобільна (пересувна) реклама.

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Бажаєте більше прикладів реклами?

Завітайте до Галереї або отримайте ідеї для натхнення від зарубіжних проектів в нашому альбомі у Pinterest (*фотографії у статті наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest та галерея робіт Анеле Реклама).

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook, щоб переглянути готові роботи нашого виробництва.

Що ще почитати?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *