Види об’ємних букв

Об’ємні букви розрізняють на світлові та несвітлові. Завдяки широким можливостям виробництва та різноманітним матеріалам сьогодні можна замовити об’ємні та плоскі та псевдооб’ємні літери, і далі мова піде про різновиди рекламних літер.

 

Акрилові букви

 

Акрилові букви – найуживаніший запит у пошуку Google. Літери з молочного, кольорового, дзеркального або прозорого оргскла мають довготривалий термін роботи, витримуючи різні погодні умови та володіють чудовою особливістю пропускати та розсіювати світло. Це найяскравіший вид світлодіодних букв.

 

 

Букви ПВХ

 

Несвітлові букви роблять із ПВХ та полістиролу. За бажанням обклеюють плівкою різних кольорів або із нанесенням на неї малюнку за допомогою друку на широкоформатному принтері.

 

 

Букви контражур

 

Букви із підсвічуванням контражур – універсальний варіант вивіски на стіну як у приміщенні так і на вулиці. М’яке направлене світло від такого рекламного виробу стане прикрасою офісу, а в якості вивіски на магазин підкреслить його стиль.

 

 

Комбіновані літери

 

Об’ємні букви для зовнішньої реклами можуть бути виконані із композиту та мати прорізні світлові фрагменти (подвійний об’єм). Також для виготовлення літер використовують нержавіючу сталь (металічні букви). Обидва види матимуть витриманий бізнес-стиль.

 

 

Світлодіодні букви, що описані вище, комплектуються світлодіодними модулями (кластерами) та світлодіодною стрічкою на вибір. Це класичне підсвічування. Далі мова піде про оригінальне, нестандартне та … давно забуте старе за оновленими технологіями!

 

Букви з лампочками

 

Купити букви з лампочками – тренд у Google за останні 2 роки. Використовують лампи філаментні А60 або G45 форм (груша та кулька). Матові та прозорі, бронзового та затемненого відтінків, гладкі та формовані – наразі індустрія світлодіодних лампочок розвивається так, щоб задовольнити смаки найвибагливішого клієнта. Їх компонують із стандартними матеріалами для виготовлення реклами, деревом та металом. Інтер’єрні та зовнішні вивіски із лампочками тепер доступні кожному!

 

 

Об’ємні букви з лампочками

 

Неонові вивіски

 

Вивіска з лампочками і неонові написи асоціюються із швидкоплинним світовим розвитком у ХХ столітті. Завдяки світлодіодним технологіям вдалося відродити також і індустрію неонової реклами. Попит на неонові вивіски зараз б’є рекорди, так як написи із світлодіодного неону можна розмістити будь-де: удома, в офісі, у якості комбінованої зовнішньої вивіски із об’ємними буквами.

 

Неонові букви у процесі виготовлення наразі зручніші та надійніші, легше монтуюються. Вивіски об’ємні букви і логотипи з неону можна зустріти на фасадах та в інтер’єрі кав’ярень, ресоранів, магазинів. Прозорі акрилові таблички з неоновими написами – останній тренд.

 

 

Букви з пікселями

 

Букви з відкритими світлодіодами роблять для надання вивіскам динамічності. Використовують декілька кольорів та налаштовують послідовне перемикання. Або комбінують із внутрішніми світлодіодами і прорізним композитом для надання ефекту контурності. Такі світлові букви освітлюють Київ та його вулиці вже не перший рік, але способи комбінування відкритих світлодіодів (пікселів) та внутрішнього підсвічування вражають.

 

 

Букви з паєтками (живі вивіски)

 

Букви з паєтками роблять несвітловими або з акцентним направленим освітленням. Живі вивіски – їх друга назва, так як паєтки під впливом вітру чи зміною куту погляду переливаються, мають дуже гламурний та святковий вигляд. Можна доповнити стразами. В основному розміщуються всередені приміщення. Також виготовляють живі вивіски із панелями паєток і вбудовують літери з ПВХ.

 

 

Букви з нержавіючої сталі

 

Металеві букви можуть бути виконані як тонкий напис на стіні в інтер’єрі або у якості об’ємних літер без підсвічування або з конражуром. Виготовляються літери з суцільної сталі на лазерних станках без слідів зварювання. Ідеально рівні та вишукані.

 

 

У нашому Блозі Ви можете подивитися приклади акрилових літер, букв та вивісок з контражуром, неонових вивісок.

 

Бажаєте більше прикладів об’ємних літер?

 

Завітайте до Галереї або отримайте ідеї для натхнення від зарубіжних проектів в нашому альбомі у Pinterest (*фотографії у статті наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest).

 

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook, щоб переглянути готові роботи нашого виробництва.

 

Будемо раді допомогти Вам обрати саме Ту Вивіску!

 

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

 

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

 

One Comment

Comments are closed.