kozirek_nad_vhodom_kiev

Металеві козирки над входом до будинку.

Навіс над вхідними дверима в приватному будинку, навіси для автомобілів, кафе, ресторану, бізнес-центру, державної установи та ін. – Виробництво козирків та навісів з полікарбонату, металеві конструкції – послуги монтажу.

Основні переваги навісу:

  • Захист від опадів;
  • Можливість встановлення підсвічування входу;
  • Захист від сонця,
  • Додаткове декоративне оформлення фасаду
  • Як елемент вхідної групи;
  • Турбота про комфорт відвідувачів будинку або закладу.

Універсальне підашшя для входу – навісна металева конструкція, зовнішня поверхня якого виконана з полікарбонату, нержавіючої сталі, металочерепиці, або металевого профнастилу, композитного матеріалу. Ми виготовляємо козирки та навіси адаптовані до ваших вимог з використанням нашого індивідуального проектування: арочні, напіваркові, одно- та двосхили, одно та багаторівневі, комбіновані, дизайнерські. Вироби спроектовані так, щоб на 100% задовольнити ваші потреби. Для зручності монтуються точкові світильники у нижній частині конструкції, або світлодіодне підсвічування.

Покриття композитом або профнастилом є найпрактичнішим варіантом з-поміж звичних досі – полікарбонату, банерної тканини, скла. 

Переваги металевого або композитного навісу:

  • довговічність та мінімальний догляд за зовнішнім виглядом, стійкість до перепаду температур, УФ-опромінення, механічних ушкоджень;
  • величезна палітра відтінків та ефектів для дизайнерських рішень;
  • доповнюють архітектурну концепцію, надають будівлі завершений вигляд.
zakazat_naves_dlia_mashini
naves_dlia_mashini

Навіс для автомобіля.

Навіс для автомобіля – це висока крита металева конструкція, яку ви можете використовувати для захисту свого автомобіля, мікроавтобуса або автобудинку від несприятливих погодних умов. У компанії Анеле, ви можете купити готовий збірний металевий навіс-конструктор для машини та зібрати його без допомоги продавця. Надішліть нам ескіз і замовте свій металевий навіс онлайн з мінімальною передоплатою.

Замовити прорахунок оформлення конструкції навісу за телефонами (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Ви можете також надіслати на пошту anelereklama@gmail.com ескізи бажаного навісу – наш дизайнер виконає індивідуальний макет із дотриманням необхідних вимог.

 

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео з роботами