Як обрати вивіску для пекарні, ресторану?

Кожен заклад – унікальний. Пекарня, кафе, магазин, салон краси, мають різну концепцію дизайну вивіски, тому якщо ви – власник подібного закладу, то ця стаття для вас. Наведемо нижче декілька порад від колективу виробництва Анеле Реклама.
nesvetovie_viveski

Вивіска для ресторана із контражурними літерами.

Комбіновані різнокольоровим підсвічуванням часто розробляються для нічних клубів, барів, цілодобових громадських закладах. Аптек та магазинів, інших подібних закладів, які активно функціонують у нічний час. Вдалих прикладів виконання зовнішньої реклами для таких закладів багато: лайтбокси, об`ємні світлодіодні літери, тонкі світлові панелі, неонові вивіски.
neonovaja_viveska_na_fasade_restorana
Для закладів громадського харчування, пекарні, круасанні, та кондитерських лавок, використовують різноманітні види інтер’єрної та екстер’єної реклами.Об’ємні кольорові літери, неонова вивіска на дахову або на стіні, акрилові подвійні літери на фасаді. Як бачите, для того щоб зробити привабливим майже любе місце, потрібно застосувати декілька прийомів оформлення фасаду або терасси,  вам пощастило, як що поруч з вами продають квіти, завжди можна домовитися прикрасити вхід або навить закрити-прикрасити частину фасаду букетами, будьте у центрі, приверніть увагу, імпровізуйте.
reklamnaja_viveska_cvetochniy_magazin
Розробка дизайну вивіски для пекарні або магазину одягу, косметики, дитячих та інших побутових товарів щоденного використання починається із загального бачення концепції розвитку. Рекламні неонові написи та букви, з’являються завдяки кропітливій праці дизайнера в тандемі зі спеціалістами з виробництва. Яскравість неону вдало підкреслює точки продажу.
viveska_akril_pekarnia
Такі заходи мають дуже високий шанс перетворити звичайний, магазин на мережу популярних брендованих точок продажу. Довершеність вигляду як світлових зовнішніх, так і несвітлових вивісок всередені приміщення. Те ж саме стосується і виготовлення вивісок для пекарни.
oformlenie_pekarni_kiev
Креативні вивіски із підсвічуванням для кафе та пекарни, потребують особливого ставлення до процесу розробки макету. Наш дизайнер допоможе вам втілити у життя найефектніші задуми. Ідеї для натхнення можна переглянути у нашому альбомі на Pinterest.
Зовнішня реклама для кондитерських має містити ноту солодких асоціацій. Наприклад, вивіска для круасанної може бути з зображенням круасанів, якість виготовлення реклами повинно викликати бажання отримати саме ті круасани або віденські вафлі з зображення. Вона має викликати позитивні емоції та довіру, не бути стандартною..
viveska-kruassani
Вона має викликати асоціаціі свята та яскравої події. Ми вміємо створювати доброзичливий образ, який легко запам`ятовується. 

One Comment

Comments are closed.