Об’ємні букви контражур

Контражур як тип підсвічування створює чудовий візуальний ефект. Його застосовують для оформлення об’ємних літер та логотипів як на вулиці, так і в приміщенні. Контражурна підсвітка – надзвичайна, так як надає відчуття невагомості, зачаровує і ніколи не залишиться непоміченою.

 

Контражур – це декоративне підсвічування за допомогою світлодіодної стрічки, що, як джерело світла, приховане і створює світловий ореол навколо об`ємних літер чи логотипу. Led стрічка схована всередині конструкції по всій довжині, задня стінка вивіски прозора і не перешкоджає відбиванню світла на поверхню фасаду чи стіни. Це такий ніби світловий контур, що окреслює букви, які, у свою чергу виготовляють із непрозорих матеріалів. Це може бути пластик, метал, нержавіюча сталь, акрил кольоровий чи дзеркальний, штучний камінь. Тобто, лицьову поверхню рекламного виробу та бокові стінки формують такими, що не пропускають світло. Також можливий варіант цілісних 3D букв із контражурним підсвічуванням.

 

 

 

Контражурні вивіски із об`ємними або плоскими літерами чи логотипи встановлюються на деякій відстані від поверхні стіни чи фасаду. Чим більший відступ – тим ширше розсіювання. Варто продумати, як поверхня буде виглядати під цим світлом. Виразно буде видно як і чудове оздоблення, так і недоліки. Тому краще попіклуватися про презентабельний вигляд стіни заздалегіть.

 

Контражурні металеві букви

 

Вам доступні як однокольорове, так і RGB підсвічування та можливість регулювання яскравості. Запитуйте про актуальні новинки дизайну інтер`єрних логотипів та літер у менеджерів Анеле Реклама.

 

Інтер’єрна вивіска із нержавіючої сталі із контражурним підсвічуванням

 

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

 

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber),(095) 655-03-85

 

*Фотографії наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest

One Comment

Comments are closed.