Де можна встановити об’ємні літери?

Вивіски букви є найпопулярнішим видом зовнішньої реклами. Завдяки розвиненому сучасному виробництву і кваліфікованому монтажному відділу будь-які дизайнерські ідеї можна втілити у життя. І нема жодного місця ззовні та всередині будівлі, де не можна розмістити об’ємні літери та логотипи. Докладніше – у цьому записі.

Фасадні вивіски

Букви на фасаді будинку зазвичай розміщують як горизонтальний напис. Але є інші варіанти:

  • вертикальний напис на стіні будинку;
  • вертикально розташовані літери із боковим кріпленням. Це двосторонні букви, які буде видно з обох сторін вулиці;
  • Букви, які виносять на піддашок. Якщо його нема, можна звести невелику конструкцію, на якій розмістити основні об’ємні літери, а по обидва боки над вікнами зробити тонкі написи слогану або назви продукції чи послуг.
  • якщо це окрема висотна будівля, то окрім фасадних букв на вході, можна розмістити великий логотип із написом на останньому поверсі або у якості дахової установки.

Букви на даху

Букви чи логотип на даху можуть бути самостійною конструкцією. Їх встановлюють на висотних будівлях у місцях високого трафіку машин та на вулицях, де активно вирує життя: бізнес-квартали та туристичні маршрути. Вивіска на даху – іміджева реклама, яка також допомагає зорієнтуватися у місті. Якщо планується встановлювати дахову рекламну установку на будівлі вище, ніж 5 поверхів, то треба доповнювати зовнішньою вивіскою при вході.

Класична дахова установка

Букви у якості стели

Звичайно стели роблять із інформаційним блоком та назвою компанії. Сучасні технології дозволяють зробити фігурну стелу у вигляді вертикального напису. Її можна встановлювати як на вулиці, так і у холі будівлі.

Букви напольні

Як і у випадку стели, можна зробити великий об’ємний напис у горизонтальному положенні на підставці та розмістити як у холі будівлі, так і на вулиці. Якщо це зовнішня установка, то краще розміщувати серед зелених насаджень, клумб або у відведеному місці біля входу у будівлю. Напольні букви підійдуть у випадку, якщо є багато незадіяних квадратних метрів і стануть їх окрасою.

Букви в інтер’єрі

Інтер’єрні вивіски-букви та логотипи наразі дуже часто замовляють. Ось варіанти місць застосування:

  • при вході в офіс у коридорі: або над дверима, або збоку;
  • у рекреаційній зоні чи залі очікування;
  • на стіні біля стійки ресепшн та, за бажанням, на самій стійці;
  • якщо офіс займає поверх будівлі з декількома кімнатами – у коридорі, якщо є повороти (можна встановити напис чи логотип);
  • біля дверей головного директора – невеликий напис або логотип компанії із табличкою під ним;
  • у залах кафе/ресотранів/барів – написи розважального характеру або для натхнення, слогани, цитати. Виконуються нестандартними шрифтами, зазвичай тонкі, з легким акцентним підсвічуванням. Також популярні неонові написи на прозорій підкладці.

Щоб обрати для свого закладу особливі та якісно виготовлені об’ємні букви і визначитися із місцем розташування, звертайтеся до наших менеджерів та замовляйте безкоштовний виїзд на об`єкт за телефонами (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Бажаєте більше прикладів об`ємних літер?

Завітайте до Галереї або отримайте ідеї для натхнення від зарубіжних проектів в нашому альбомі у Pinterest (*фотографії у статті наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest).

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook, щоб переглянути готові роботи нашого виробництва.

Що ще почитати?

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *