Де можна встановити об’ємні літери та символи?

Вивіски букви є найпопулярнішим видом зовнішньої реклами. Завдяки розвиненому сучасному виробництву будь-які дизайнерські ідеї можна втілити у життя. І нема жодного місця ззовні та всередині будівлі, де не можна розмістити об’ємні літери та логотипи. Якими заходами підвищити увагу відвідувачів? Чи окупить себе реклама у такому вигляді? Докладніше – у цьому записі.

«Найголовніше в макіяжі – виглядати цілком природно; але для цього потрібно дуже багато косметики ». Келвін Клейн

Як же розрахувати вартість залучення відвідувачів, чи є простий, довгограючий і не дорогий спосіб? Іноді потрібно лише підкреслити та виділити підходи, а іноді досить креативно оформити дах або фасад.

zakazat-reklamnuu-vivesku-nedorogo-

Позначте підходи до потрібного місця. Існують досить ефективні способи – об’ємні фігури і знаки з підсвічуванням та без.

obiyomnie-ukazateli-zakazat-ukraina

Якщо оформляється святкування дня народження або весілля, то для зручності гостей необхідно візуально акцентувати ключові зони та секції.

obiyomnie-cifri-dlia-dnia-rozhdenija-kyiv
cifri-dlia-dnia-rozhdenia-zakazat-kyiv

Для цього також використовують об’ємні цифри та літери виготовлені на замовлення або власноруч.

bukvi-dlia-svatbi-kyiv

Грунтовно попрацювавши над візуальним проектом і вибравши відповідні форми важливо врахувати колірну складову об’ємної фігури.

bukvi-vistavochnie-napolnie-kiev
Фасадні букви та цифри

Букви на фасаді будинку зазвичай розміщують як горизонтальний напис. Але є інші варіанти:

  • вертикальний напис на стіні будинку;
  • вертикально розташовані літери із боковим кріпленням. Це двосторонні букви, які буде видно з обох сторін вулиці;
  • Букви, які виносять на піддашок. Якщо його нема, можна звести невелику конструкцію, на якій розмістити основні об’ємні літери, а по обидва боки над вікнами зробити тонкі написи слогану або назви продукції чи послуг.
  • якщо це окрема висотна будівля, то окрім фасадних букв на вході, можна розмістити великий логотип із написом на останньому поверсі або у якості дахової установки.

Рекламні букви чи об’ємний логотип на даху можуть бути самостійною конструкцією. Їх встановлюють на висотних будівлях у місцях високого трафіку машин та на вулицях, де активно вирує життя: бізнес-квартали та туристичні маршрути. Вивіска на даху – іміджева реклама, яка також допомагає зорієнтуватися у місті. Якщо планується встановлювати дахову рекламну установку на будівлі вище, ніж 5 поверхів, то її треба доповнювати зовнішньою вивіскою при вході.

krishnie-ustanovki-kyiv
Букви у якості стели.

Зазвичай стели роблять із інформаційним блоком та назвою компанії. Сучасні технології дозволяють зробити фігурну стелу у вигляді вертикального напису. Її можна встановлювати як на вулиці, так і у холі будівлі.

Напольні літери.

Як і у випадку стели, можна зробити великий об’ємний напис у горизонтальному положенні на підставці та розмістити як у холі будівлі, так і на вулиці. Підлогові конструкції для інсталяції з символів, літер або цифр популярні при проведенні виставок та масштабних презентацій.

zakazat-bukvi-napolnie-kiev
zakazat-obiyomnie-bukvi-dlia-vistavki_kyiv

Якщо це зовнішня установка, то її краще розміщувати серед зелених насаджень, клумб або у відведеному місці біля входу у будівлю. Підлогові букви підійдуть у випадку, якщо є багато незадіяних квадратних метрів, вони стануть їх прикрасою.

obiyomnie-bukvi-napolnie-kiev
Букви і знаки в інтер'єрі

Як бачите ,інтер’єрні вивіски-букви та логотипи. Ось варіанти місць застосування: 

  • при вході в офіс у коридорі: або над дверима, або збоку;
  • у рекреаційній зоні чи залі очікування;
  • на стіні біля стійки ресепшн та, за бажанням, на самій стійці;
  • якщо офіс займає поверх будівлі з декількома кімнатами – у коридорі, якщо є повороти (можна встановити напис чи логотип);
  • біля дверей головного директора – невеликий напис або логотип компанії із табличкою під ним;
  • у залах кафе/ресторанів/барів – написи розважального характеру або для натхнення, слогани, цитати. Виконуються нестандартними шрифтами, зазвичай тонкі, з легким акцентним підсвічуванням. Також популярні неонові написи на прозорій підкладці.

Щоб обрати для свого закладу особливі та якісно виготовлені об’ємні букви і визначитися із місцем розташування, звертайтеся до наших менеджерів та замовляйте безкоштовний виїзд на об`єкт за телефонами (067) 737-98-48 (Viber|Telegram), (095) 655-03-85

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Бажаєте більше прикладів об`ємних літер? Завітайте до Галереї або отримайте ідеї для натхнення від зарубіжних проектів в нашому альбомі у Pinterest (*фотографії у статті наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest).

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook, щоб переглянути готові роботи нашого виробництва.

Схожі матеріали:ru]Похожие статьи:

 

Щоб обрати для свого закладу особливі та якісно виготовлені об’ємні букви і визначитися із місцем розташування, звертайтеся до наших менеджерів та замовляйте безкоштовний виїзд на об`єкт за телефонами (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Бажаєте більше прикладів об`ємних літер?

Завітайте до Галереї або отримайте ідеї для натхнення від зарубіжних проектів в нашому альбомі у Pinterest (*фотографії у статті наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest).

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Facebook, щоб переглянути готові роботи нашого виробництва.

Що ще почитати?

One Comment

Comments are closed.