Зовнішня реклама. Види підсвічування

Зовнішня реклама: світлодіодне обрамлення, лайтбокс та об`ємні літери

Зовнішня реклама. Види підсвічування

Зовнішня реклама із світлодіодним підсвічуванням варта особливої уваги. Зважаючи на вид виконання — лайтбокси, об’ємні літери, логотипи, банерні конструкції, акрилайти, знаки, інформаційні елементи, комбіновані вивіски — виділяють декілька типів підсвічування:

Внутрішнє підсвічування

  • внутрішня підсвітка із рівномірним розташуванням на задній поверхні рекламного виробу стандартної конструкції. Так створюються вивіски та лайтбокси прямокутної, округлої чи інших форм, і де стоїть задача повністю засвітити усю поверхню. Найуживаніший спосіб підсвічування. Зовнішня реклама, а саме вивіски із прорізними літерами та елементами, також виготовляється подібним способом: основа лицьової поверхні – композит, у якому прорізуються наскрізь літери і закриваються світлопроникним матеріалом. Навпроти прорізів на задній поверхні рівномірними лініями прикріплюють діоди. Іншими словами – це псевдооб’ємні букви.
  • внутрішня підсвітка із контурним розташуванням на задній поверхні об`ємного рекламного виробу із хвилястими формами. Так створюються усі об`ємні літери і логотипи закритого типу, а також частини комбінованих вивісок із об’ємними елементами.
  • підсвітка контражур: світлодіоди розташовуються на внутрішній поверхні таким чином, щоб світло відбивалося від площини, на якій встановлено рекламний виріб. При цьому задня стінка у виробі прозора, а сам він розташований на деаякій відстані від стіни/фасаду. Лицьова та бокові поверхні сформовані непрозорими (не пропускають світло). Букви із контражурним підсвічуванням вимальовують світловий напис на стіні/фасаді по контуру. Також можна підсвічувати цілі панелі великих розмірів на стінах офісу, створюючи ефект багаторівневості та псевдооб’єму.

Бокове підсвічування

  • бокове підсвічування гравірованих елементів. Акрилайти у якості табличок на вході та навігаційних позначок залишаються прозорими, але одночасно світло відбивається від накреслених на поверхні акрилової дощечки ліній, створюючи чіткий світловий напис.
  • торцеве підсвічування для двосторонніх світлодіодних виробів. Дуже часто звичайна вивіска, особливо тонка, залишається непоміченою на шляху містян, що поспішають. Двосторонні лайтбокси, логотипи та знаки встановлюються таким чином, щоб обидві поверхні – лицьова та задня – були рівномірно засвітлені та помічалися з обох боків вулиці. Вони кріпляться на боковій поверхні.

Зовнішні світлодіоди

  • вбудова світлодіодів відкритого типу у зовнішню поверхню рекламного виробу. Можна використовувати для додаткового освітлення виробу по контуру чи як самостійну частину вивіски.
    Ефект точковості світла. Можна використовувати різнокольорові світлодіоди в одній вивісці – буде яскраво та оригінально. Також можна виконати ефект простого рухомого рядку чи рухомої стрілки, де кольори послідовно перемикаються контролером.

  • вбудова світлодіодних лампочок із цоколем Е27/Е14. Ретро стиль вивісок, завдяки розвитку світлодіодного освітлення, повернувся та активно використовується різноманітними закладами громадського харчування та відпочинку.
  • монтування світлодіодного флекс неону. Гнучкий світлодіодний неон повернув класичній рекламі шик 20 століття. Зовнішня реклама, виконана з лед неону, безпечна та довговічна.

Будемо раді допомогти Вам обрати саме Ту Вивіску!

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

*Фотографії наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest

One Comment

Comments are closed.