Замовлення Вивіски для СТО і Автосалонів 5 Головних Моментів

viveski_motomagazina_sto
viveski_avtosalona_maserati

Кожен власник бізнесу рано чи пізно розуміє, що для просування необхідна ще й зовнішня реклама. Зовнішня-вулична реклама буває різною: вивіски, щити, лайтбокси, плакати, стели, банери і т.д. вибір типу рекламного носія залежить від напрямку бізнесу, місця розташування, та бюджету. Останнім часом об’ємні світлові букви стали одним з найпопулярніших видів реклами. Вони відмінно підходять для СТО і автосалонів, так як світиться напис видно здалеку навіть з вікна автомобіля, що їде.

honda-viveska_avtosalona

 Вивіску, на відміну від інших видів зовнішньої реклами, можна монтувати в будь-якому місці. Головне, щоб вона була надійно встановлена і, якщо має підсвічування, вночі не світила в вікна житлових приміщень.

 • Виготовлення об’ємних світлових букв краще довірити професіоналам. Недобросовісні виробники можуть економити на джерелах світла,  якості  матеріалів, професіоналізмі співробітників.
 • Вивіска для СТО і автосалонів розрахована в першу чергу на людей в машині, тобто швидко проїжджають повз і стежать за дорогою. З цієї причини світлові і не світлові об’ємні букви повинні добре читатися з великої відстані і виділятися на тлі навколишнього пейзажу. Світлові рекламні вивіски великих розмірів які Ви зустрічаєте на АЗС називаються стели та пілони.
 • Перш ніж замовляти зовнішню рекламу, необхідно визначитися з її розміром, кольоровою гамою і шрифтом.
 • Чим точніші будуть побажання, тим вище ймовірність, що дизайнер потрапляє в точку. Шрифт повинен бути чітким, щоб напис можна було прочитати буквально за пару секунд. Не варто економити на розмірі, адже тоді вивіску буде погано видно здалеку.
 • Також необхідно подивитися на передбачуване місце розташування не світлових або світлових об’ємних букв з різних сторін і зрозуміти, чи не будуть їх закривати дерева або будівлі.
 • Вивіска буває світловою і не світловою. Вона інформує клієнтів про компанію, є її «Обличчям». Об’ємні світлові літери – це найпопулярніший вид світлової реклами, вони добре помітні з великої відстані, ефективні не тільки вдень, але і вночі, допомагають виділитися серед конкурентів. Не світлові об’ємні букви часто вибирають з-за доступної ціни, крім того, вони незамінні в тих випадках, коли світло буде заважати оточуючим, наприклад, якщо автосалон розташований навпроти житлового будинку.

viveska_avto_shouroom

Матеріали для світловиї і не світлової реклами.

Ціна світлової об’ємної букви залежить від її типу і матеріалу основи:

 • Акрил і кольорова плівка: найпопулярніший варіант для 3D букв; нержавіюча сталь: важкі, але дуже міцні;
 • Перфорована сталь: частіше зустрічається в Європі, у нас це рідкість. Такі об’ємні букви виглядають стильно і незвично, встановлювати їх краще в приміщенні або під козирком;
 • Сталь або алюміній (композит) з контражуром: контражур – це коли світло, що йде від букв, створює напис на поверхні, до якої вони кріпляться. Дуже красивий і незвичайний варіант. Світлова вивіска з об’ємних літер може мати внутрішнє, відкрите, контражурне або комбіноване підсвічування.
viveski_avtosalona
viveski_dlia_avtosalona

Світлова реклама.

Вивіски з об’ємними світловими літерами оснащуються світлодіодами (LED-модулями). Вуличні моделі мають клас пило-та вологозахисту не менш IP64. Світлодіоди цінуються у всьому світі за мале споживання електроенергії, екологічну безпеку, здатність працювати в мороз, довговічність, інтенсивне світіння. Завдяки малим розмірам світлодіоди можна використовувати для рекламних виробів будь-якої форми.

viveski_motomagazina_BMW

Не світлова реклама.

Не світлові об’ємні букви довговічні і недорогі, тому власники невеликих СТО часто вибирають їх. Для виготовлення таких вивісок використовують різні матеріали:

ПВХ: дешевий і легкий, підходить не для будь-якого дизайну;

 • Акрил (оргскло): міцний матеріал, але через прозорості в деяких випадках клей використовуваний при складанні, буде видно.
 • Полістирол: буває кольоровим або дзеркальним, хороший матеріал, але руйнується під впливом ультрафіолету, тому об’ємні несвітлові букви з нього більше підходять для приміщень або, в крайньому випадку, встановлюються в густій ​​тіні.
 • Алюмінієвий композит: універсальний, дуже міцний матеріал з довгим терміном служби, коштує дорожче акрилу.
 • Нержавіюча сталь: істотний недолік нержавійки – висока ціна та вага конструкції. З переваг: надійна і довговічна, буває шліфованою та дзеркальною, гарно імітує золото або срібло.
viveski_motomagazina_dukati

Крім несвітлових об’ємних літер бувають псевдооб’ємні, що виготовляються з товстого полімерного матеріалу і кріпляться за допомогою утримувачів.

viveski_dlia_avtosalona_audi